Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Sahula: Zednáři v boji proti křesťanství

Knihy naučná literatura

Jiří Sahula: Zednáři v boji proti křesťanství

Hodnocení: 1x
  • 4

Zednáři v boji proti křesťanství - Jiří Sahula. Zednářská společnost i u nás byla velmi mocná. Zednáři to byli, kteří tajně a rafinovaně stavěli zdi mezi lid, kteří skrytě a rafinované vedli a podporovali boj proti katolíkům. Vzpomeňme na zabírání kostelů, znásilňování duchovních při násilném otevíráni církevních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88269
skladem

Jaké má kniha
Zednáři v boji proti kř..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Sahula: Zednáři v boji proti křesťanství koupíte i tady

Specifikace Jiří Sahula: Zednáři v boji proti křesťanství

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 37 Kč

Zednářská společnost i u nás byla velmi mocná. Zednáři to byli, kteří tajně a rafinovaně stavěli zdi mezi lid, kteří skrytě a rafinované vedli a podporovali boj proti katolíkům. Vzpomeňme na zabírání kostelů, znásilňování duchovních při násilném otevíráni církevních památek. Jejich vlivem a mocí byla obsazována přední, vlivná místa v úřadech, aby tak zednářská moc a uskutečňování jejich plánů mělo nejvlivnější opory. A běda tomu, kdo se odvážil postaviti se proti nim a jejich rejdům. Narazil na frontu obhájců, na » ... a dál?

Produkt Jiří Sahula: Zednáři v boji proti křesťanství

Jiří Sahula: Zednáři v boji proti křesťanství - parametry

Název produktu: Jiří Sahula: Zednáři v boji proti křesťanství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 37 Kč
Maximální cena: 55 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zednáři v boji proti křesťanství - Jiří Sahula. Zednářská společnost i u nás byla velmi mocná. Zednáři to byli, kteří tajně a rafinovaně stavěli zdi mezi lid, kteří skrytě a rafinované vedli a podporovali boj proti katolíkům. Vzpomeňme na zabírání kostelů, znásilňování duchovních při násilném otevíráni církevních památek. Jejich vlivem a mocí byla obsazována přední, vlivná místa v úřadech, aby tak zednářská moc a uskutečňování jejich plánů mělo nejvlivnější opory. A běda tomu, kdo se odvážil postaviti se proti nim a jejich rejdům. Narazil na frontu obhájců, na jimi ovlivněný tisk, byl pronásledován a štván a nejednou existenčně zničen. Dnes, kdy je jejich moc zlomena, je možno, abychom vyhověli žádostem našich čtenářů a poslali jim tuto knížku, v niž zkušený spisovatel a autor odhaluje práci a poslání zednářů v boji proti křestanství. Vydáváme ji nejen pro dobu nynějšího kvasu, ale i pro všechny doby příští, aby připomínala a dokazovala, jak katolický lid má býti na stráži a jak se nemá nechati uspati židozednářským šepotem, zpěvem nebo nářkem. Zednáři v boji proti křesťanství - Jiří Sahula od nakladatelství Bodyart Press s.r.o. v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.