Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

Knihy naučná literatura

Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Soubor praktických rad. Psychologie dítěte od předškolního věku do dospělosti. Ukazuje v příkladech naši hloupost, nabubřelost, ješitnost a rodičovskou sobeckost. Je slabikářem výchovy. Kniha je souborem praktických rad. Jak na to, když dítě lže a krade; co s tím, když píše jako čuně; jak řešit vzdor. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

  • 5

pito78, 27. listopadu 2015

Upřímně řečeno po vyslechnutí přednášky paní Pekařové se pro mě její knihy staly Biblí, jedna Starým a druhá Novým zákonem. Přímočaré, účinné rady, které v praxi fungují a vám ohledně výchovy hodně uleví. Jen ta důslednost je základem! Doporučuji všem rodičům.


Specifikace Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 140 Kč

Tato kniha je slabikářem výchovy. Její rady pochopí každý, pokud ovšem bude chtít. Je spravedlivá i útočná vůči všem. Zabývá se spoustou problémů, se kterými se jako rodiče setkáváme a pomáhá nám pochopit to, co děti opravdu chtějí, cítí a jak na to reagovat. Ukazuje v příkladech naši hloupost, nabubřelost a ješitnost nebo rodičovskou sobeckost. Je souborem praktických rad jak na to, když dítě lže nebo krade, co s tím, když nám škaredě píše, nebo jak řešit dětský vzdor. ... a dál?

Produkt Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se - parametry

Název produktu: Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 140 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Soubor praktických rad. Psychologie dítěte od předškolního věku do dospělosti. Ukazuje v příkladech naši hloupost, nabubřelost, ješitnost a rodičovskou sobeckost. Je slabikářem výchovy. Kniha je souborem praktických rad. Jak na to, když dítě lže a krade; co s tím, když píše jako čuně; jak řešit vzdor. Ukazuje v příkladech naši hloupost, nabubřelost, ješitnost a rodičovskou sobeckost. Je slabikářem výchovy. Její rady pochopí každý, pokud ovšem bude chtít. Je spravedlivá i útočná vůči všem. Autorka říká: "Kde berete odvahu trestat dítě, když o něm nevíte vůbec nic?" Nazývá

týráním i to, co ostatní omlouvají jen jako omyly dospělých. "Každý chce být v něčem dobrý; pokud nemůže být dítě první ve škole, máme pro něho jiné možnosti… Ale musíme je znát … a když je neznáme, měli bychom pokorně naslouchat a číst." Autorka:  PhDr. Lidmila Pekařová. Třicettři let praxe v klinické psychologii a přednáškových aktivitách pro pedagogy, širokou veřejnost a řídící pracovníky různých firem a školství. Sedmnáct let  praxe primáře oddělení Rehabilitace II v Hamzově léčebně v Luži-Košumberku.

 

Soubor praktických rad. Psychologie dítěte od předškolního věku do dospělosti. Jak na to, když dítě lže a krade; co s tím, když píše jako čuně; jak řešit vzdor.  Ukazuje v příkladech naši hloupost, nabubřelost, ješitnost a rodičovskou sobeckost.

Je slabikářem výchovy. Hned po pár stránkách člověk zjistí, jak je to knížka plná praxe. A navíc tím, že v každé kapitole je několik příběhů z autorčiny poradny, je i čtivá.

 


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.