MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

Knihy naučná literatura

Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788086606491

Máte doma malého potomka? Přečtěte si něco užitečného o psychologii dítěte. A to od předškolního věku až po dospělost. Užitečné informace, rady i různé pohledy. Věřte, že díky této knize lépe porozumíte svému dítěti a jednotlivé situace budete lépe chápat. Publikace Jak žít a nezbláznit se, jejíž autorkou je Lidmila Pekařová, patří mezi nejoblíbenější na trhu. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.7845
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

Čerstvá hodnocení Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

  • 5

pito78, 27. listopadu 2015

Upřímně řečeno po vyslechnutí přednášky paní Pekařové se pro mě její knihy staly Biblí, jedna Starým a druhá Novým zákonem. Přímočaré, účinné rady, které v praxi fungují a vám ohledně výchovy hodně uleví. Jen ta důslednost je základem! Doporučuji všem rodičům.


Specifikace Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 150 Kč

Kniha – autor Lidmila Pekařová, 200 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Praktické rady pro každého rodičeKniha je souborem praktických rad. Jak na to, když dítě lže a krade; co s tím, když píše jako čuně; jak řešit vzdor. Ukazuje v příkladech naši hloupost, nabubřelost, ješitnost a rodičovskou sobeckost. Je slabikářem výchovy. Její rady pochopí každý, pokud ovšem bude chtít. Je spravedlivá i útočná vůči všem.Autorka říká: Kde berete odvahu trestat dítě, když o něm nevíte vůbec nic? Nazývá týráním i to, co » ... a dál?

Produkt Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se - parametry

Název produktu: Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha – autor Lidmila Pekařová, 200 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Praktické rady pro každého rodičeKniha je souborem praktických rad. Jak na to, když dítě lže a krade; co s tím, když píše jako čuně; jak řešit vzdor. Ukazuje v příkladech naši hloupost, nabubřelost, ješitnost a rodičovskou sobeckost. Je slabikářem výchovy. Její rady pochopí každý, pokud ovšem bude chtít. Je spravedlivá i útočná vůči všem.Autorka říká: Kde berete odvahu trestat dítě, když o něm nevíte vůbec nic? Nazývá týráním i to, co ostatní omlouvají jen jako omyly dospělých. Každý chce být v něčem dobrý; pokud nemůže být dítě první ve škole, máme pro něho jiné možnosti… Ale musíme je znát … a když je neznáme, měli bychom pokorně naslouchat a číst.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Lidmila PekařováVíce než třicetiletá praxe v klinické psychologii a přednáškových aktivitách pro pedagogy, širokou veřejnost a řídící pracovníky různých firem a školství. Vysoká návštěvnost seminářů po celé republice. Speciální akce pro řízení f

Dr. Lidmila Pekařová je uznávanou odbornicí v problematice výchovy dětí a mládeže, má za sebou desetiletí trvající praxi v klinické psychologii. Ve své jedinečné knize popisuje zásady při výchově dětí, které usnadňují zejména rodičům život. Hlavní myšlenkou je "nedělejte dětem sluhu". Doporučuje vést potomka k samostatnosti, neplnit za něj jeho povinnosti, pokud se nám zdá, že s nimi otálí, neservírovat mu pod nos vše na co si vzpomene ještě dřív, než si vůbec uvědomí, že to chce. Tento střízlivý přístup přitom umožňuje dát dítěti dostatek svobody k individuálnímu vývoji a rozhodování o plnění jeho potřeb. Výsledkem je zodpovědný, samostatný a morálně zralý člověk. V knize je nespočet praktických návodů, které paní doktorka podporuje příklady se své praxe. A škála řešených problémů je velmi široká, od drobností jako neposlušnost či vzdor až k závažným kázeňským prohřeškům.

Jak žít a nezbláznit se - Psychologie dítěte od předškolního věku do dospělosti - Lidmila Pekařová Soubor praktických rad. Psychologie dítěte od předškolního věku do dospělosti. Ukazuje v příkladech naši hloupost, nabubřelost, ješitnost a rodičovskou sobeckost. Je slabikářem výchovy. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Výchova od Poznání naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Recenze Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

pito78, 27. listopadu 2015Upřímně řečeno po vyslechnutí přednášky paní Pekařové se pro mě její knihy staly Biblí, jedna Starým a druhá Novým zákonem. Přímočaré, účinné rady, které v praxi fungují a vám ohledně výchovy hodně uleví. Jen ta důslednost je základem! Doporučuji všem rodičům.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Lidmila Pekařová: Jak žít a nezbláznit se

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Lidmila Pekařová: S. O. S.

Lidmila Pekařová: S. O. S.

Publikace: S.O.S. - Skutečné příběhy ze života partnerů, rodičů a dětí a řešení jejich problémů - Lidmila Pekařová. Kniha SOS nabízí pohled do mnoha lidských osudů a ve zpracování známé autorky jsou nejen obrazem denních problémů partnerů a rodičů, ale i »

od 157 Kč

v 7 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.