Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Plamínek: Teorie vitality

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Plamínek: Teorie vitality

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha dává do souvislosti různé aspekty života firem a propojuje různé metodické přístupy k řízení firem a vedení lidí. Autor v ní na mnoha praktických příkladech vysvětluje, na co je třeba se zaměřit v různých fázích vývoje firmy a jak získat podporu lidí, kteří pro firmu pracují. Získáte strategický odstup ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Plamínek: Teorie vitality koupíte i tady

Specifikace Jiří Plamínek: Teorie vitality

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 156 Kč

Knížka, uzavírá problematiku několika předešlých knih na téma management. I když je souborným dílem je štíhlá, sexy, aby z ní bylo jasné, co je v podnikání důležité, jak to spolu souvisí a jak se to d ... a dál?

Produkt Jiří Plamínek: Teorie vitality

Jiří Plamínek: Teorie vitality - parametry

Název produktu: Jiří Plamínek: Teorie vitality
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha dává do souvislosti různé aspekty života firem a propojuje různé metodické přístupy k řízení firem a vedení lidí. Autor v ní na mnoha praktických příkladech vysvětluje, na co je třeba se zaměřit v různých fázích vývoje firmy a jak získat podporu lidí, kteří pro firmu pracují. Získáte strategický odstup od každodenních manažerských problémů.

Kniha je navzdory svému názoru zaměřena na řešení velmi praktických problémů, se kterými se potýkají firmy na cestě za úspěchem. Dává do souvislosti různé aspekty života firem a propojuje různé metodické přístupy k řízení společností a vedení lidí. Autor vychází z vlastních manažerských, lektorských a poradenských zkušeností a vysvětluje, na co je třeba se zaměřit v různých fázích vývoje firmy a jak získat podporu lidí, kteří pro firmu pracují.

Výklad postupuje od určení toho, co bude firma produkovat a jakým způsobem, přes úvahy nad zajišťováním zdrojů pro tuto produkci – s důrazem na lidské zdroje, tedy lidské znalosti, dovednosti, loajalitu a osobní vlastnosti, a končí u způsobů měření a sledování výsledků firmy a řízení změn. V závěrečné kapitole autor ukazuje, jak je možné aplikovat teorii vitality při správě státu.

Forma výkladu je přátelská vůči čtenáři. Použitý styl usnadňuje orientaci ve výkladu, v textu je velké množství obrázků, usnadňujících pochopení popisovaných souvislostí a ještě větší množství praktických příkladů, vycházejících v drtivé většině případů z reálného života českých firem, institucí a obcí. Inspiraci pro některá vzorová řešení našel autor rovněž v přírodě, která již testuje různé možnosti regulace systémů na této planetě dlouhé miliardy let.

Příručka je vhodná pro všechny, kdo potřebují při dosahování svých cílů součinnost jiných lidí. Pomáhá udržovat strategický odstup od každodenních manažerských starostí, umožňuje odlišit důležité potíže od podružných a zasáhnout v systému přesně v místě, kde to situace vyžaduje.

Usnadňuje výběr vhodných metod pro takový zásah a orientaci v oceánu různých manažerských teorií a metodických přístupů, které se manažerům v současnosti neustále z různých stran nabízejí. Teorie vitality není jednou z nich, aspiruje spíše na roli pojítka mezi nimi. Teorie vitality - Jiří Plamínek. Knížka, uzavírá problematiku několika předešlých knih na téma management. I když je souborným dílem je štíhlá, sexy, aby z ní bylo jasné, co je v podnikání důležité, jak to spolu souvisí a jak se to dá ovlivnit. Text knihy postupuje od určení toho, co bude firma produkovat a jakým způsobem, přes úvahy nad zajišťováním kompetentních lidí pro tuto produkci. Teorie vitality - Jiří Plamínek od nakladatelství Alfa Publishing,s.r.o. v kategorii | Management, Marketing | Management za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.