Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Nevoral: Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Nevoral: Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa

Hodnocení: 7x
  • 3.42857

Monografie Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa je určena praktickým lékařům pro děti a dorost, nemocničním pediatrům, studentům lékařským fakult a postgraduálním studentům. Publikace je zaměřena na praktické použití znalostí vycházejících především z medicíny založené na důkazech a z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Praktická pediatrická g..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Nevoral: Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa koupíte i tady

Specifikace Jiří Nevoral: Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 650 Kč

Monografie Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa je určena praktickým lékařům pro děti a dorost, nemocničním pediatrům, studentům lékařským fakult a postgraduálním studentům. Publikace je zaměřena na praktické použití znalostí vycházejících především z medicíny založené na důkazech a z mezinárodních doporučení. V části věnované gastroenterologii jsou uvedeny moderní diagnostické postupy a léčba gastrointestinálních onemocnění. Značná pozornost je věnována » ... a dál?

Produkt Jiří Nevoral: Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa

Jiří Nevoral: Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa - parametry

Název produktu: Jiří Nevoral: Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 650 Kč
Maximální cena: 880 Kč
Ušetríte až: 230 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.43 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.42857
Podrobný popis:

Monografie Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa je určena praktickým lékařům pro děti a dorost, nemocničním pediatrům, studentům lékařským fakult a postgraduálním studentům. Publikace je zaměřena na praktické použití znalostí vycházejících především z medicíny založené na důkazech a z mezinárodních doporučení. V části věnované gastroenterologii jsou uvedeny moderní diagnostické postupy a léčba gastrointestinálních onemocnění. Značná pozornost je věnována nespecifickým zánětlivým střevním onemocněním, malabsorpcím a potravinovým alergiím. Část věnovaná jaterním onemocněním informuje o diagnostice a léčbě infekčních i neinfekčních onemocnění jater u dětí. V části věnované výživě se čtenář seznámí s hodnocením stavu růstu a výživy, se současnými principy kojenecké výživy, alternativní výživou, enterální a parenterální výživu, prebiotiky a probiotiky. Pozornost je věnována rovněž obezitě, mentální anorexii a výživě při sportu. Čtenář bude rovněž informován o péči o stomie. Kniha je doplněna o CD s Kompendiem pediatrické auxologie, které je provázeno příslušnou kapitolou o růstové diagnostice. Publikace obsahuje řadu přehledných tabulek, obrázků, schémat a podrobný rejstřík. SPECIALIZACE - Anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicína, Biochemie, Dermatologie,Diabetologie, Diagnostika, Endokrinologie, Farmakologie, Fyziologie, Gastroenterologie, Genetika, Gynekologie a porodnictví, Hepatogastroenterologie, Histologie, Cytologie, Hygiena, Epidemiologie, Chirurgie, Infekční lékařství, Intenzivní péče, Interní medicína, Klinická výživa, Neurologie, Obezitologie, Onkologie, Ošetřovatelství, Pediatrie, Psychiatrie, Psychologie, Radiologie a zobrazovací metody, Rehabilitace, Vnitřní lékařství, Všeobecné lékařství, Dětská chirurgie kniha, Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa, Postgraduální medicína, Doc. MUDr.Hana Houšťková, MUDr. Pavel Kohout, Mladá fronta Hana Houšťková; MUDr. Pavel KohoutMladá fronta 2013, edice Postgraduální medicínaKniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.