Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Macoun: Významné bitvy v Čechách a na Moravě - Stručná historie

Knihy naučná literatura

Jiří Macoun: Významné bitvy v Čechách a na Moravě - Stručná historie

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Významné bitvy v Čechách a na Moravě - Jiří Macoun. Střety armád, které se odehrály na bojištích Čech a Moravy, umožňují náhled do vývoje evropského válečnictví v překvapivé úplnosti. Na příkladu dvanácti bitev z území našeho státu přináší nová kniha z edice Stručná historie průřez vývojem zbraní a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Významné bitvy v Čechác..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Macoun: Významné bitvy v Čechách a na Moravě - Stručná historie koupíte i tady

Specifikace Jiří Macoun: Významné bitvy v Čechách a na Moravě - Stručná historie

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 194 Kč

Na příkladu dvanácti bitev z území našeho státu přináší tato kniha průřez vývojem zbraní a používané taktiky v časovém rozpětí od počátku našeho letopočtu až po závěrečné výstřely z doby studené války v říjnu 1985 nad Šumavou. Názornými obrázky a schématy bohatě ilustrovaná publikace je určena pro všechny čtenáře a čtenářky, kteří si chtějí rozšířit všeobecný přehled o válečnictví a jeho vlivu na dějiny střední Evropy. ... a dál?

Produkt Jiří Macoun: Významné bitvy v Čechách a na Moravě - Stručná historie

Jiří Macoun: Významné bitvy v Čechách a na Moravě - Stručná historie - parametry

Název produktu: Jiří Macoun: Významné bitvy v Čechách a na Moravě - Stručná historie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Významné bitvy v Čechách a na Moravě - Jiří Macoun. Střety armád, které se odehrály na bojištích Čech a Moravy, umožňují náhled do vývoje evropského válečnictví v překvapivé úplnosti. Na příkladu dvanácti bitev z území našeho státu přináší nová kniha z edice Stručná historie průřez vývojem zbraní a používané taktiky v časovém rozpětí od počátku našeho letopočtu až po závěrečné výstřely z doby studené války v říjnu 1985 nad Šumavou. Názornými obrázky a schématy bohatě ilustrovaná publikace je určena pro všechny čtenáře a čtenářky, kteří si chtějí rozšířit všeobecný přehled o válečnictví a jeho vlivu na směřování dějin ve střední Evropě. O autorovi: Jiří Macoun (narozen 1956) se autorsky zaměřil na publikace vojensko historického obsahu, neboť zastává názor, že českým čtenářům od 11 let věku výše by měla být předkládána hodnotnější literatura faktu, než kterou přináší záplava zahraničních encyklopedií, které navíc z přirozených příčin naprosto pomíjejí dějinné události blíže se týkající naší země i našeho národa. Poučení i dostatečný přehled naleznou v knihách Jiřího Macouna všichni, pro které je rozsah probíraného učiva v hodinách historie příliš malý, jakož i čtenáři, kteří se o některých událostech a jejich souvislostech dozvědět nemohli, neboť v době jejich školní docházky se o nich nesmělo mluvit natož psát. Obecně lze publikace tohoto autora doporučit pro zvídavé žáky a žákyně základních škol, ale i středních, neboť přinášejí poznatky podané čtivým a přehledným způsobem, který nenudí a některé čtenáře či čtenářky může přimět i k následnému hlubšímu studiu historických událostí. Publikace: Významné bitvy v Čechách a na Moravě - Jiří Macoun. Jiří MacounStručná historieCOMPUTER PRESSKniha, čeština, 96 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.