Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Leinveber, Pavel Vávra: Strojnické tabulky

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Leinveber, Pavel Vávra: Strojnické tabulky

Hodnocení: 6x
  • 4

Učebnice Strojnické tabulky dá studentům škol technického zaměření vše, co potřebují vědět ve svém oboru, a hlavně vše nutné k uplatnění ve své profesi. Kniha obsahuje výběr z platných ČSN, norem ISO a EN a dalších, bez kterých se žádný technik neobejde. Učebnice nejen že poskytne výborné vzdělání studentům, naučit se z ní můžou i různí zájemci z praxe mimo školu. Přehledná a velmi užitečná učebnice, která poskytne všechny neocenitelné znalosti a dovednosti pro budoucí technické povolání. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.78889
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Leinveber, Pavel Vávra: Strojnické tabulky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 640 Kč

Pomocná učebnice pro školy technického zaměření - 6. doplněné vydání. V upraveném šestém vydání tabulek jsou shrnuty nejdůležitější poznatky a údaje z odborné literatury, které studující odborných škol strojírenského zaměření nutně potřebují získat pro úspěšné uplatnění v praxi. Z tohoto důvodu obsahují výběr z platných ČSN, norem ISO a EN i dalších závazných předpisů, bez nichž se technik v každodenní práci neobejde. Tabulky tvoří soubor zákaladních informací potřebných pro práci technika v oborech, jako jsou » ... a dál?

Produkt Jiří Leinveber, Pavel Vávra: Strojnické tabulky

Jiří Leinveber, Pavel Vávra: Strojnické tabulky - parametry

Název produktu: Jiří Leinveber, Pavel Vávra: Strojnické tabulky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 640 Kč
Maximální cena: 888 Kč
Ušetríte až: 248 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pomocná učebnice pro školy technického zaměření - 5. doplněné vydání. V upraveném pátém vydání tabulek jsou shrnuty nejdůležitější poznatky a údaje z odborné literatury, které studující odborných škol strojírenského zaměření nutně potřebují získat pro úspěšné uplatnění v praxi. Z tohoto dvodu obsahují výběr z platných ČSN, norem ISO a EN i dalších závazných předpisů, bez nichž se technik v každodenní práci neobejde. Tabulky tvoří soubor základních informací potřebných pro práci technika v oborech jako je matematika, technické kreslení, mechanika, strojní součásti, obrábění, odlévání, svařování, pájení, upínání nástrojů a přípravků atd. Vzhledem ke vstupu ČR do EU je kladen zvýšený důraz na používání společných evropských norem. Proto se souhlasem ČR - Úřadu pro tecnickou normalizaci, metrologie a státní zkušebnictví byla snaha zachytit součastný stav přechodu ČSN na soustavu mezinárodních norem ISO a EN. I v tomto vydání došlo k úpravám a provedení aktualizace. U některých zrušených norem ČSN jsou vyznačeny jako zrušené, avšak pro informaci ponechávány v tabulkách.   Publikace je určena nejen studujícím odborných škol strojírenského zaměření, ale i všem zájemcům z praxe. V publikaci jsou požívány i zrušené technické hormy a to z důvodu ucelenosti a srozumitelnosti především pro potřeby výuky. Plarnost norem v lednu 2011. Učebnice pro studenty technologických škol, konstruktéry a technology. Jako jediná obsahuje aktuální české technické normy. Strojnické tabulky jsou vydávány ve spolupráci s ČNI. Je na nich zachycen současný stav přechodu ČSN na soustavu mezinárodních norem ISO a EN. Normy obsahují výběr z platných ČSN, norem ISO a EN a dalších závazných předpisů, bez nichž se technik v každodenní práci neobejde a bez nichž není možná plnohodnotná výuka na školách. Spolupráce s ČNI je zárukou toho, že při každém dalším vydání jsou tabulky doplněny o změny, které vznikají při vývoji a dotváření norem. V pátém vydání je platnost norem vyznačena k lednu 2011. Bylo též doplněno o poznatky a potřeby škol. Vydáno se souhlasem Českého normalizačního institutu.

Publikace je určena nejen studujícím odborných škol strojírenského zaměření, ale i všem zájemcům pro jejich použití v každodenní praxi. Umožňují rychlý a cenově dostupný přístup k českým technickým normám (ČSN) prostřednictvím internetu a to dvěma základními možnostmi přístupu: ČSN online pro firmy anebo ČSN online pro jednotlivce.

Jan Leinveber; Pavel VávraOdesíláme 08.01.2014čtvrté doplněné vydáníAlbraKniha, čeština, 714 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.