Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jíři Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8

Knihy naučná literatura

Jíři Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 9 - Staroboleslavsko, okolí Lysé nad Labem, Nymbursko - Jiří Kuchař;Václav Vokolek. Esoterický znamená skrytý, vnitřní, tajný. Esoterický pohled se vyznačuje nekonvečním obsahem, a proto se kniha o esoterických Čechách bude značně lišit od obvyklých turistických ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Esoterické Čechy, Morav..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jíři Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8 koupíte i tady

Specifikace Jíři Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 198 Kč

Esoterický znamená skrytý, vnitřní, tajný. Esoterický pohled se vyznačuje nekonvečním obsahem, a proto se kniha o esoterických Čechách bude značně lišit od obvyklých turistických publikací. Esoteric ... a dál?

Produkt Jíři Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8

Jíři Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8 - parametry

Název produktu: Jíři Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 198 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 9 - Staroboleslavsko, okolí Lysé nad Labem, Nymbursko - Jiří Kuchař;Václav Vokolek. Esoterický znamená skrytý, vnitřní, tajný. Esoterický pohled se vyznačuje nekonvečním obsahem, a proto se kniha o esoterických Čechách bude značně lišit od obvyklých turistických publikací. Esoterické Čechy, Morava a Slezsko jsou podrobným průvodcem po skrytých krajinách naší země. Nabízejí neobvyklé pohledy na dějiny, na nečekaná prolínání kulturních a náboženských tradic, vysvětlují často nenápadné symboly a starobylé pověsti, poukazují na neuvěřitelná prolínání, která se jako podzemní prameny vinou krajinou od pravěku až k současnosti. Staroboleslavsko, Nymbursko a okolí Lysé nad Labem jsou starými kulturními krajinami. Setkáme se tu s výraznými stopami pravěkých etnik a s jejich tajemným duchovním životem, který byl spojen se složitým systémem rituálních praktik a kultovních tradicí. Snad podvědomě na to navázal i hrabě Špork, který zdejší krajinu poznamenal velice výstředním poselstvím. Tím pokračoval v odkazu císaře Rudolfa II., jenž si tento kraj také oblíbil. Devátý díl průvodců seznamuje s krajinou prvních Přemyslovců a Slavníkovců. Jejich boj o český prostor určil počátek historie našeho státu. Duchovní dějiny se na tomto území složitě prolínají. A tak ve zdejší krajině najdeme donedávna živé tradice posvátných stromů, Perunovu svatyni či bylinářskou zahrádku kněžny Libuše, stejně jako rituální jezírko jejích družek. Magický střed duchovní české země je tu spojen s ochranným palladiem, se záhadnou smrtí svatého Václava, mariánským zjevením ve Mcelích i s českým hermetismem a spiritismem první poloviny 20. století. Vše se tu spojuje v jedinečný celek, který se zdánlivě ukrývá pod povrchem. Publikace: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 9 - Staroboleslavsko, okolí Lysé nad Labem, Nymbursko - Jiří Kuchař;Václav Vokolek. Esoterické Čechy, Mor. a Sl.9. - Staroboleslavsko, okolí Lysé nad Labem, Nymbursko - EMINENT - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přeb Václav Vokolek; Jiří KuchařStaroboleslavsko, okolí Lysé nad Labem, NymburskoEMINENT 2008Kniha, čeština, 208 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.