Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Jiří Kučera, Kolektiv: Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník

Slovníky

Jiří Kučera, Kolektiv: Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník

Hodnocení: 2x
  • 4.5

Publikace: Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník - Jiří Kučera. Přehledně zpracovaný slovník středního rozsahu, s výslovností v části anglicko-české i části česko-anglické, určen nejširšímu okruhu zájemců. Umožňuje rozšíření slovní zásoby, usnadňuje četbu i překlad lehčích textů a periodik. Aktualizovanou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86451
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Kučera, Kolektiv: Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník koupíte i tady

Specifikace Jiří Kučera, Kolektiv: Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 245 Kč

Přehledně zpracovaný slovník středního rozsahu, s výslovností v části anglicko-české i části česko-anglické, určen nejširšímu okruhu zájemců. Umožňuje rozšíření slovní zásoby, usnadňuje četbu i překlad lehčích textů a periodik. Aktualizovanou slovní zásobu a frazeologii ocení každý, kdo potřebuje prohloubit jazykové vzdělání, aktivní projev ústní i písemný. Součástí publikace je 61 tematicky uspořádaných celostránkových barevných příloh. Naleznete zde názvosloví z oblasti stravování, botaniky, zoologie, biologie » ... a dál?

Produkt Jiří Kučera, Kolektiv: Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník

Jiří Kučera, Kolektiv: Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník - parametry

Název produktu: Jiří Kučera, Kolektiv: Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 245 Kč
Maximální cena: 355 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4.5
Podrobný popis:

Publikace: Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník - Jiří Kučera. Přehledně zpracovaný slovník středního rozsahu, s výslovností v části anglicko-české i části česko-anglické, určen nejširšímu okruhu zájemců. Umožňuje rozšíření slovní zásoby, usnadňuje četbu i překlad lehčích textů a periodik. Aktualizovanou slovní zásobu a frazeologii ocení každý, kdo potřebuje prohloubit jazykové vzdělání, aktivní projev ústní i písemný. Součástí publikace je 61 tematicky uspořádaných celostránkových barevných příloh. Naleznete zde názvosloví z oblasti stravování, botaniky, zoologie, biologie člověka, odívání, bydlení, architektury, historie, umění apod. Slovní zásobu textových stran rozšiřuje velké množství černobílých ilustrací. V příloze Stručná anglická mluvnice se seznámíte se slovními druhy, se strukturou a použitím slovesných časů. Naleznete zde také rejstřík zkratek, rejstříky nepravidelných slovních druhů, zeměpisnou přílohu obsahující současné názvosloví, seznam předpon a přípon, přílohu antonym a základních společenských frází. Zejména cizincům je určena příloha Stručná česká mluvnice. Při výběru hesel bylo využito řady praktických zkušeností ze studijních návštěv Spojeného království Velké Británie, Severního Irska i USA, a proto byly do slovníku mimo výrazů spisovné angličtiny zařazeny také nejužívanější hovorové výrazy. Významy hesel zpřesňují věcné vysvětlivky v závorkách nebo informativní poznámky odlišené jiným typem písma. Publikace: Česko-anglický, anglicko-český kapesní slovník - Jiří Kučera. obsahuje více než 30 000 hesel v každé části a 42 000 jejich ekvivalentů. Za příslušným slovem jsou zařazeny odvozeniny, fráze, konkrétní spojení, charakteristiky nebo další informace o obsahu základní slovní zásobu určují nejfregventovanější výrazy spisovné angličtiny přepis výslovnosti v obou částech je určen široké veřejnosti jako praktická pomůcka k dorozumění v různých situacích 62 tematicky uspořádaných celostránkových barevných příloh a dalších 105 černobílých kreseb názorně představuje aktuální oblasti biologie, umění, architektury, odívání, bydlení atd. součástí slovníku jsou rejstříky nepravidelných slovních druhů, zkratek, antonym, předpon a přípon, stručná anglická i česká gramatika Autor: Kučera Jiří, kolektiv; (s výslovností v obou částech = Czech-English and English-Czech pocket dictionary : with English pronunciation in both sections) (s výslovností v obou částech = Czech-English and English-Czech pocket Kapesní slov.s výsl.č-a,a-č 2v - OLOMOUC - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 892 str. - ISBN: 80-7182-225-6 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.