Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Kocourek: Zákoník práce 2012

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Kocourek: Zákoník práce 2012

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Zákoník práce 2012 - Právní stav k lednu 2012 - Jiří Kocourek. Předkládáme zájemcům o problematiku pracovněprávních vztahů zcela nové vydání zákoníku práce, jehož první část zahrnuje všechny dosavadní novelizace včetně nálezu Ústavního soudu publikovaného pod č. 116/2008 Sb., které nabyly postupně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Kocourek: Zákoník práce 2012 koupíte i tady

Specifikace Jiří Kocourek: Zákoník práce 2012

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 289 Kč

Předkládáme zájemcům o problematiku pracovněprávních vztahů zcela nové vydání zákoníku práce, jehož první část zahrnuje všechny dosavadní novelizace včetně nálezu Ústavního soudu publikovaného pod č. ... a dál?

Produkt Jiří Kocourek: Zákoník práce 2012

Jiří Kocourek: Zákoník práce 2012 - parametry

Název produktu: Jiří Kocourek: Zákoník práce 2012
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 289 Kč
Maximální cena: 445 Kč
Ušetríte až: 156 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zákoník práce 2012 - Právní stav k lednu 2012 - Jiří Kocourek. Předkládáme zájemcům o problematiku pracovněprávních vztahů zcela nové vydání zákoníku práce, jehož první část zahrnuje všechny dosavadní novelizace včetně nálezu Ústavního soudu publikovaného pod č. 116/2008 Sb., které nabyly postupně účinnosti k 1.1.2012, poznámky k vybraným ustanovením a vybranou judikaturu.

Právní věty soudních rozhodnutí jsou citovány v podobě, v jaké byly publikovány ve Sbírce soudních rozhodnutí a stanovisek Nejvyššího soudu, v časopisech Právní rozhledy a soudní rozhledy, v ASPI a v Lex Data. V nich použité citace konkrétních ustanovení zákona č. 65/1965 Sb., zákoník práce, je třeba přizpůsobit novému označení těchto ustanovení v nové právní úpravě. Dosavadní judikatura je publikována s cílem poskytnout informaci o dosavadní aplikaci obdobných ustanovení která může být po věcné stránce vodítkem i pro aplikaci některých ustanovení nové právní úpravy.

Pro lepší orientaci v textu jsou tučně vyznačeny změny, ke kterým došlo s účinností od 1.1.2012 vydáním zákona č. 365/2011 Sb. Cílem změn dikce řady ustanovení je její zpřesnění, které usnadní identifikaci povahy právních norem, která je rozhodující pro posouzení, zda se od právní normy lze či nelze odchýlit.

Publikace je doplněna i aktualizovaným zněním prováděcích předpisů podle § 394, tj. příslušných vyhlášek a nařízení vlády, která tento zákoník provádí a seznamem vybraných prováděcích a souvisících předpisů.

Předkládaná publikace nepochybně přispěje k orientaci ve složité problematice pracovního práva a zvýší přehlednost zákoníku práce i po přijatých novelách. Věříme, že Vám umožní včasné seznámení se s novou úpravou pracovněprávních vztahů a zvolená koncepce Vám toto seznámení zjednoduší Publikace: Zákoník práce 2012 - Právní stav k lednu 2012 - Jiří Kocourek. kniha, Zákoník práce 2012, Právní stav k lednu 2012, JUDr.Jiří Kocourek, Doplněný komentářem, důvodovou zprávou, judikaturou,prováděcími předpisy a vybranými vzory prac.právních úkonů, EUROUNION Anotace: Aktualizované vydání s výkladem. Publikace obsahuje i judikáty k vybraným ustanovením. Ve druhé části jsou zařazeny vybrané prováděcí a souvisící předpisy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.