Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Jiří Kahoun, Ivo Houf, Zdeněk Svěrák: Včelí medvídci od jara do zimy

Knihy pro děti a mládež

Jiří Kahoun, Ivo Houf, Zdeněk Svěrák: Včelí medvídci od jara do zimy

Hodnocení: 1x
  • 4

Albatros Včelí medvídci od jara do zimy Plná kniha veselých příběhů včelích medvídků a jejich kamarádů s písničkami od Zdeňka Svěráka. Veselé příběhy navazující na Příhody včelích medvídků. Brumda, Čmelda a Pučmeloud jsou dětem známí ze seriálu oblíbeného Večerníčku. S ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8251

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Kahoun, Ivo Houf, Zdeněk Svěrák: Včelí medvídci od jara do zimy

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 178 Kč

Publikace: Včelí medvídci od jara do zimy - Jiří Kahoun; Ivo Houf. Rozpustilá knížka, která volně navazuje na Příhody včelích medvídků. Přináší krátké veselé příběhy o Brumdovi a Čmeldovi, Pučmeloudovi a ostatních postavičkách ze světa broučků, které jsou známé z oblíbených televizních večerníčků. V knížce jsou vedle vyprávění i písničky s textem a notami, z nichž mnohé už téměř zlidověly. Publikace: Včelí medvídci od jara do zimy - Jiří Kahoun; Ivo Houf. ... a dál?

Produkt Jiří Kahoun, Ivo Houf, Zdeněk Svěrák: Včelí medvídci od jara do zimy

Jiří Kahoun, Ivo Houf, Zdeněk Svěrák: Včelí medvídci od jara do zimy - parametry

Název produktu: Jiří Kahoun, Ivo Houf, Zdeněk Svěrák: Včelí medvídci od jara do zimy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Albatros Včelí medvídci od jara do zimy

Plná kniha veselých příběhů včelích medvídků a jejich kamarádů s písničkami od Zdeňka Svěráka.

Veselé příběhy navazující na Příhody včelích medvídků. Brumda, Čmelda a Pučmeloud jsou dětem známí ze seriálu oblíbeného Večerníčku. S pomocí knihy si mohou holčičky a kluci oživit jejich příběhy, přečíst nová vyprávění, zazpívat písničky podle textu a not Zdeňka Svěráka.

Autor: Zdeněk Svěrák, Jiří Kahoun

Ilustrace: Ivo Houf

Kupte dětem knihu příběhů včelích medvídků s písničkami od Zdeňka Svěráka!

Vhodné pro děti od 5 let

Počet stran: 108

Jazyk: Čeština

Vazba: vázaná s laminovaným potahem

Rozměry: 19,5 x 26 cm

Země původu: ČR Včelí medvídci od jara do zimy - Jiří Kahoun; Ivo Houf Rozpustilá knížka, která volně navazuje na Příhody včelích medvídků. Přináší krátké veselé příběhy o Brumdovi a Čmeldovi, Pučmeloudovi a ostatních postavičkách ze světa broučků, které jsou známé z oblíbených televizních večerníčků. V knížce jsou vedle vyprávění i písničky s textem (Z. Svěrák) a notami (P. Skoumal), z nichž mnohé už téměř zlidověly. z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro školáky | Pohádky | České pohádky od Albatros Media naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Včelí medvídci od jara do zimy (Jiří Kahoun; Ivo Houf) - Z večerníčkových pohádek určitě dobře znáte Čmeldu s Brumdou, dva podnikavé čmeláčky, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Teď si můžete přečíst o jejich dalších dobrodružstvích, která se nevešla do knížky první. Čeká na vás dvacet sedm příhod, v nichž samozřejmě nechybí čmeláčí maminka, jež to s kluky opravdu nemá lehké. Těšit se můžete i na neohrabaného Pučmelouda, strašidlo Čmelobuba a další známé postavičky. Formát: 200,0 x 260,0 x 12,0 mm Počet stran: 108


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.