Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Kadleček, Oldřich Odvárko: Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Kadleček, Oldřich Odvárko: Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří. Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené učebnice zachovávají koncepci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Kadleček, Oldřich Odvárko: Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání koupíte i tady

Specifikace Jiří Kadleček, Oldřich Odvárko: Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 89 Kč

Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravená učebnice zachovává koncepci původní řady. V řazení učiva jsou provedeny následující úpravy - jsou vynechána desetinná čísla a zlomky, které se podle RVP na 1. stupni neprobírají. Výklad desetinných čísel je posunut do 2. dílu učebnice pro 6. ročník. Úlohy ve Cvičeních jsou aktualizovány (měna při placení nákupů, výše cen). » ... a dál?

Produkt Jiří Kadleček, Oldřich Odvárko: Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání

Jiří Kadleček, Oldřich Odvárko: Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání - parametry

Název produktu: Jiří Kadleček, Oldřich Odvárko: Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 109 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří. Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené učebnice zachovávají koncepci původní řady, která je aktualizována (měna při placení nákupů, výše cen atd.). Je zařazena i řada nových úloh ukazujících důležitost matematických poznatků pro život a podněcujících žáky k plnění různých úkolů a vyhledávání informací. Jsou posíleny nestandardní aplikační úlohy a problémy (např. rozvoj geometrické představivosti, kombinatorické úlohy). Mnohé úlohy vedou k zamyšlení nad problémy, které souvisejí s životním prostředím (např. úsporné žárovky, kouření). Nejvíce změn je v grafickém vybavení. Učebnice je barevná, jsou v ní zařazeny fotografie reálných objektů a situací, vtipné a motivující barevné ilustrace. Přepracované vydání učebnice je na obálce graficky vyznačeno žlutým lomeným proužkem v levém dolním rohu obrázku. Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří od nakladatelství Bookretail s.r.o. v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravená učebnice zachovává koncepci původní řady, je věnována finanční matematice, úrokům z vkladů i úvěrů; běžným účtům, termínovaným vkladům a spořicím účtům; cenným papírům - dluhopisům, podílovým listům, akciím; spotřebitelským, hypotečním úvěrům, prodeji na splátky a leasingu. Učebnice vede k získání základů správného finančního myšlení.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.