Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Herczeg: Média a trestní řízení

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Herczeg: Média a trestní řízení

Hodnocení: 1x
  • 4

Média a trestní řízení - Jiří Herczeg . Kniha se zabývá kolizí mezi právem veřejnosti na informace o probíhajícím trestním řízení a právem obviněného na spravedlivý proces. Tato aktuální problematika je rozebrána z hlediska české právní úpravy (včetně tzv. náhubkového zákona) i některých zahraničních úprav (německé, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Média a trestní řízení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Herczeg: Média a trestní řízení koupíte i tady

Specifikace Jiří Herczeg: Média a trestní řízení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 312 Kč

Kniha se zabývá kolizí mezi právem veřejnosti na informace o probíhajícím trestním řízení a právem obviněného na spravedlivý proces. Tato aktuální problematika je rozebrána z hlediska české právní úpr ... a dál?

Produkt Jiří Herczeg: Média a trestní řízení

Jiří Herczeg: Média a trestní řízení - parametry

Název produktu: Jiří Herczeg: Média a trestní řízení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 312 Kč
Maximální cena: 535 Kč
Ušetríte až: 223 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Média a trestní řízení - Jiří Herczeg . Kniha se zabývá kolizí mezi právem veřejnosti na informace o probíhajícím trestním řízení a právem obviněného na spravedlivý proces. Tato aktuální problematika je rozebrána z hlediska české právní úpravy (včetně tzv. náhubkového zákona) i některých zahraničních úprav (německé, rakouské, americké a britské), a zejména z pohledu české, evropské i zahraniční judikatury. V informační společnosti 21. století se právo veřejnosti na informace o trestním řízení uskutečňuje převážně prostřednictvím sdělovacích prostředků. Každý, proti komu je vedeno trestní řízení, má právo na spravedlivý proces a na respektování presumpce neviny i svého soukromí. Záležitosti projednávané soudy mohou být samozřejmě veřejně diskutovány, ať již v odborných časopisech, sdělovacích prostředcích, či na veřejnosti jako takové. Soud veřejného mínění však nemůže nahrazovat ani ovlivňovat skutečný trestní soud. Za jakých podmínek mají média přístup do soudní síně, jaké jsou hranice investigativní žurnalistiky ve vztahu k trestnímu řízení, a jak může masivní mediální kampaň ovlivnit spravedlnost řízení proti obviněnému, který je mediálně odsouzen dříve, než ve věci vůbec začalo soudní jednání? To jsou jen některé otázky, které autor nastoluje a na něž se snaží hledat odpovědi. Média a trestní řízení - Jiří Herczeg od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.