Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Hejduk: Filosofie (učitelská)

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Hejduk: Filosofie (učitelská)

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Filosofie - studentská - Občanský a společenskovědní základ - Hejduk Jiří PbDr.. Učebnice kompletně pokrývá problematiku filosofie od nejstaršího řeckého myšlení až po nejnovější směry. Objasňuje pojem filosofie, její poslání i vliv na ostatní sféry lidského života. Učí, jak se s pomocí filosofie můžeme ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Hejduk: Filosofie (učitelská) koupíte i tady

Specifikace Jiří Hejduk: Filosofie (učitelská)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 139 Kč

Učebnice kompletně pokrývá problematiku filosofie od nejstaršího řeckého myšlení až po nejnovější směry. Objasňuje pojem filosofie, její poslání i vliv na ostatní sféry lidského života. Učí, jak se s ... a dál?

Produkt Jiří Hejduk: Filosofie (učitelská)

Jiří Hejduk: Filosofie (učitelská) - parametry

Název produktu: Jiří Hejduk: Filosofie (učitelská)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 270 Kč
Ušetríte až: 131 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Filosofie - studentská - Občanský a společenskovědní základ - Hejduk Jiří PbDr.. Učebnice kompletně pokrývá problematiku filosofie od nejstaršího řeckého myšlení až po nejnovější směry. Objasňuje pojem filosofie, její poslání i vliv na ostatní sféry lidského života. Učí, jak se s pomocí filosofie můžeme dívat na svět a jak můžeme pochopit dění kolem nás.V neposlední řadě seznamuje s nejvýznačnějšími filosofy světa a srozumitelně prezentuje jejich díla i myšlenky. Publikace je pojata interaktivním způsobem, aby studenti nebyli nuceni k pouhému memorování filosofických pouček, ale naopak se sami pokusili o proniknutí do tajů jedné z nejstarších věd. Učebnice plně odpovídá osnovám předmětu Filosofie ze vzdělávacího programu Občanský a společenskovědní základ. Publikace: Filosofie - studentská - Občanský a společenskovědní základ - Hejduk Jiří PbDr.. Publikace: Filosofie - Ivan Blecha. Populární učební pomůcka pro studenty SŠ a VŠ uvádějící vývoj filosofie z hlediska tematického a historického. Vnější podoba textů je podřízena hledisku tematickému (filosofie bytí, poznání a člověka). Pro celkový přehled o pojednávaných problémech a pro snazší pochopení jsou jednotlivá témata zpracována historicky. Práce může být i vodítkem k vlastnímu filosofickému uvažování čtenářů, protože obsahuje i „problémové“ odstavce vyjadřující se k předchozím názorům a dosavadním řešením. Publikace uvádí některé ukázky filosofických textů (v příloze Malá čítanka filosofických textů) týkající se přímo probíraného problému a názorně přibližuje styl uvažování daného filosofa. Publikace: Filosofie - Ivan Blecha.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.