Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Anděl, Roman Mareš: Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Anděl, Roman Mareš: Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí - Mareš Roman;Anděl Jiří. Posledním třetím dílem se završuje ediční řada „Encyklopedického přehledu zemí“, který je zaměřen na „Nový svět“ – Ameriku a Oceánii (včetně Austrálie). Netradiční a zajímavě metodicky zpracovaný text je určen pro široký ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Anděl, Roman Mareš: Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí koupíte i tady

Specifikace Jiří Anděl, Roman Mareš: Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 60 Kč

Posledním třetím dílem se završuje ediční řada „Encyklopedického přehledu zemí“, který je zaměřen na „Nový svět“ – Ameriku a Oceánii (včetně Austrálie). Netradiční a zajímavě metodicky zpracovaný text je určen pro široký okruh uživatelů. Obsahuje podstatné a důležité charakteristiky zemí, které Evropané poznávali a „osvojovali si“ nejpozději. Kniha neobsahuje jen poznatky čistě zeměpisné, ale sleduje souvislosti historické, biologické, ekonomické, sociální a další (turistické, kulturní a sportovní zajímavosti). » ... a dál?

Produkt Jiří Anděl, Roman Mareš: Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí

Jiří Anděl, Roman Mareš: Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí - parametry

Název produktu: Jiří Anděl, Roman Mareš: Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 60 Kč
Maximální cena: 130 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí - Mareš Roman;Anděl Jiří. Posledním třetím dílem se završuje ediční řada „Encyklopedického přehledu zemí“, který je zaměřen na „Nový svět“ – Ameriku a Oceánii (včetně Austrálie). Netradiční a zajímavě metodicky zpracovaný text je určen pro široký okruh uživatelů. Obsahuje podstatné a důležité charakteristiky zemí, které Evropané poznávali a „osvojovali si“ nejpozději. Kniha neobsahuje jen poznatky čistě zeměpisné, ale sleduje souvislosti historické, biologické, ekonomické, sociální a další (turistické, kulturní a sportovní zajímavosti). Text je členěn tak, aby odpovídal předcházejícím dílům a umožňoval vzájemné srovnání jednotlivých zemí. Snadnou prostorovou orientaci umožňují přiložené mapy. Součástí je barevná příloha, obsahující vlajky jednotlivých států. Publikace: Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí - Mareš Roman;Anděl Jiří. Encyklopedický přehled zemí - OLOMOUC - Jazyk: CZ - 288 str. - ISBN: 80-7182-113-6 - Kniha Roman Mareš; Jiří AndělEncyklopedický přehled zemíOLOMOUCKniha, čeština, 288 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.