Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jim Fay, Foster W. Cline: Rodičovství

Učebnice/Odborná literatura

Jim Fay, Foster W. Cline: Rodičovství

Hodnocení: 1x
  • 4

Mnozí z nás, když při výchově dětí narazí na neúspěch, frustrovaně rozhodí rukama se slovy: "Tohle nechápu. Tátovi to přece fungovalo." Ano, fungovalo. Situace se ale změnila. Revoluce lidských práv, komunikační exploze, internet, mobilní telefony, změny v nejužší rodině – tyto a mnohé další faktory ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Rodičovství
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jim Fay, Foster W. Cline: Rodičovství koupíte i tady

Specifikace Jim Fay, Foster W. Cline: Rodičovství

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 239 Kč

Mnozí z nás, když při výchově dětí narazí na neúspěch, frustrovaně rozhodí rukama se slovy: "Tohle nechápu. Tátovi to přece fungovalo." Ano, fungovalo. Situace se ale změnila. Revoluce lidských práv, komunikační exploze, internet, mobilní telefony, změny v nejužší rodině – tyto a mnohé další faktory radikálně změnily pohled našich dětí na život. Dopad rostoucí rozvodovosti, stále většího počtu rodin s nevlastním rodičem, obrovské množství rodičů, kteří své děti vychovávají bez manželského partnera, a » ... a dál?

Produkt Jim Fay, Foster W. Cline: Rodičovství

Jim Fay, Foster W. Cline: Rodičovství - parametry

Název produktu: Jim Fay, Foster W. Cline: Rodičovství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 248 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mnozí z nás, když při výchově dětí narazí na neúspěch, frustrovaně rozhodí rukama se slovy: "Tohle nechápu. Tátovi to přece fungovalo." Ano, fungovalo. Situace se ale změnila. Revoluce lidských práv, komunikační exploze, internet, mobilní telefony, změny v nejužší rodině – tyto a mnohé další faktory radikálně změnily pohled našich dětí na život. Dopad rostoucí rozvodovosti, stále většího počtu rodin s nevlastním rodičem, obrovské množství rodičů, kteří své děti vychovávají bez manželského partnera, a dalších změn v rodině je dramatický. Rodiče se musí učit vůči svým dětem uplatňovat odlišné metody.

V jádru úspěšného rodičovství stojí láska: láska, která nedovolí všechno a nesnese neúctu, ale také je natolik silná, že dětem dovolí dělat chyby a umožní jim nést důsledky těchto chyb. A tyto důsledky, jsou-li provázeny empatií, mají moc měnit myšlení. Foster W. Cline je mezinárodně uznávaný psychiatr. Působí jako poradce zdravotnických a rodičovských organizací a škol po celé Severní Americe. Zaměřuje se na práci s problémovými dětmi. Jim Fay má více naž třicetileté zkušenosti jako pedagog a ředitel školy. Je považován za jednoho z nejlepších amerických výchovných poradců, v této oblasti také získal řadu významných ocenění.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.