Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jeremy Moskowitz: Zásady skupiny, profily a IntelliMirror

Učebnice/Odborná literatura

Jeremy Moskowitz: Zásady skupiny, profily a IntelliMirror

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Zásady skupiny, profily a IntelliMirror ve Windows 2003, 2000 a XP - Jeremy Moskowitz. Zásady skupiny (angl. Group Policy) vedle služby Active Directory výrazně zjednodušují práci správcům systému. Už nemusíte chodit od počítače k počítači, abyste změnili jejich nastavení či nainstalovali nový software. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.16667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jeremy Moskowitz: Zásady skupiny, profily a IntelliMirror

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 354 Kč

Autor : Jeremy Moskowitz, Druh sortimentu : Kniha, Zásady skupiny, profily a IntelliMirror, Jazyk : Čeština, Počet stran : 524 ... a dál?

Produkt Jeremy Moskowitz: Zásady skupiny, profily a IntelliMirror

Jeremy Moskowitz: Zásady skupiny, profily a IntelliMirror - parametry

Název produktu: Jeremy Moskowitz: Zásady skupiny, profily a IntelliMirror
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 354 Kč
Maximální cena: 590 Kč
Ušetríte až: 236 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zásady skupiny, profily a IntelliMirror ve Windows 2003, 2000 a XP - Jeremy Moskowitz. Zásady skupiny (angl. Group Policy) vedle služby Active Directory výrazně zjednodušují práci správcům systému. Už nemusíte chodit od počítače k počítači, abyste změnili jejich nastavení či nainstalovali nový software. Zásady skupiny umožňují veškerou tuto činnost provádět z jednoho místa. Tato dosud jediná takto podrobně zaměřená publikace vás naučí veškerou práci se službou Zásady skupiny od základů, mezi něž patří práce s konzolou GPMC, až po složitější operace, jako je zpracování zásad skupiny ve zpětné smyčce nebo odstraňování problémů na straně klienta. Výklad překračuje běžný popis použití zásad skupiny a věnuje se též profilům ve Windows a službě IntelliMirror, pomocí níž je možné spravovat dokumenty, složky a nainstalovaný software. Kniha popisuje problematiku v mnohem širším měřítku, a tak se mimo jiné naučíte: - použití konzoly GPMC v Active Directory, - využití Objektů zásad skupiny na různých správních úrovních, - zabezpečení v GPMC a udělování práv uživatelům, - práci se zpětnou smyčkou zásad skupiny, - nastavení vztahu důvěryhodnosti mezi doménovými strukturami, - vzdálenou správu pomocí zásad skupiny a protokolování v registrech, - vytváření, spravování a aktualizaci šablon ADM ve Windows, - auditování přístupu a zesílené řízení skupin, - vytváření a použití skriptů v konzole GPMC, - nastavení, testování a změny cestovních i místních profilů, - přesměrování složek a souborů offline, - instalaci, nastavení a odebrání aplikací pomocí služby IntelliMirror, - tvorbě stínových kopií či nastavení serveru RIS. Postupy „krok za krokem“ vás rychle a přehledně provedou veškerými činnostmi, které se od správce systému očekávají. Výklad je navíc doplněn o množství tipů, upozornění a expertních poznámek, jež zdůrazňují nebo doplňují probíranou látku. K textu knihy samozřejmě patří dostatek obrázků ilustrujících použité principy, nástroje a postupy. O autorovi: Jeremy Moskowitz, držitel certifikátů MSCE a MCSA, je nezávislým konzultantem a lektorem pro technologie Windows. V několika velkých amerických organizacích se zaměřoval zvláště na práci s Active Directory, Zásadami skupiny a Systems Management Serverem. Je autorem největšího komunitního fóra zabývajícího se problematikou zásad skupiny: www.GPOanswers.com. Pravidelně přispívá do amerických odborných časopisů Windows & .NET Magazine a Microsoft Certified Professional Magazine a přednáší na mnoha odborných konferencích. Publikace: Zásady skupiny, profily a IntelliMirror ve Windows 2003, 2000 a XP - Jeremy Moskowitz. Komplexní pohled a podrobné instrukce k používání konzoly pro správu skupinových zásad vám pomohou plně ovládnout prostředí Active Directory, správu, zabezpečení a auditování klientských i serverových systémů, nastavení profilů, použití vzdálené instalace, technologie IntelliMirror a řešení problémů, včetně práce s registry, utilitami z Resource Kitu a softwarovými nástroji od třet


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.