Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Jeremy Black: Slavní vojevůdci a jejich tažení

Knihy osobnosti a fakta

Jeremy Black: Slavní vojevůdci a jejich tažení

Hodnocení: 1x
  • 4

Zajímal vás život Alexandra Velikého, Naopoleona Bonaparte, či Nguyen Giapa? Osudy, výhry, prohry, radosti i strasti více než stovky vojevůdců ze všech koutů světa - afrika, asie, evropa, či amerika - to vše obsahuje kniha Jeremy Black: Slavní vojevůdci a jejich tažení. Nepostradatelná publikace pro každého fanouška ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Slavní vojevůdci a jeji..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jeremy Black: Slavní vojevůdci a jejich tažení

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 898 Kč

Velkolepý přehled osudů a kariér nejproslulejších vojevůdců od perského Kýrose Velikého v 6. století př. n. l. po Vo Nguyen Giapa ve Vietnamu ve 20. století v podání špičkových historiků a vojenskýc ... a dál?

Produkt Jeremy Black: Slavní vojevůdci a jejich tažení

Jeremy Black: Slavní vojevůdci a jejich tažení - parametry

Název produktu: Jeremy Black: Slavní vojevůdci a jejich tažení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 898 Kč
Maximální cena: 901 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zajímal vás život Alexandra Velikého, Naopoleona Bonaparte, či Nguyen Giapa? Osudy, výhry, prohry, radosti i strasti více než stovky vojevůdců ze všech koutů světa - afrika, asie, evropa, či amerika - to vše obsahuje kniha Jeremy Black: Slavní vojevůdci a jejich tažení. Nepostradatelná publikace pro každého fanouška vojenské historie s více než sto dvaceti ilustracemi, portréty, fotografiemi a speciálně pro knihu vytvořenými mapkami bitevních tažení.

Slavní vojevůdci a jejich tažení - Jeremy Black . ŽIVOTY, KARIÉRY A TAŽENÍ NEJSLAVNĚJŠÍCH VOJEVŮDCŮ SVĚTA ZA UPLYNULÝCH 2 500 LET. Velkolepý přehled osudů a kariér nejproslulejších vojevůdců od perského Kýrose Velikého v 6. století př. n. l. po Vo Nguyen Giapa ve Vietnamu ve 20. století v podání špičkových historiků a vojenských odborníků z celého světa. Unikátní projekt se skutečně globálním záběrem – od Číny přes Indii po Afriku a od Evropy po Severní a Jižní Ameriku – se podrobně věnuje více než stovce nejdůležitějších vojenských vůdců, zatímco závěrečný abecední přehled zvyšuje celkový počet představených významných postav vojenské historie na úctyhodných dvě stě padesát. Bohatý obrazový doprovod tvoří dobové portréty a fotografie, vyobrazení bitevních scén, ukázky zbraní a uniforem a víc než 120 speciálně pro tuto publikaci vytvořených barevných map tažení, bitevních plánů a třírozměrných rekonstrukcí bitev. Jde o nepostradatelnou publikaci pro každého zájemce o vojenskou historii. Slavní vojevůdci a jejich tažení - Jeremy Black od nakladatelství v kategorii Historie a military | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.