MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Ostatní destiláty » Srovnání cen Jelínek SLIVOVICE BÍLÁ BUDÍK MINI 0,05 L

Ostatní destiláty

Jelínek SLIVOVICE BÍLÁ BUDÍK MINI 0,05 L

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 8594000873303

Výrobce: Rudolf Jelínek, Obsah alkoholu: 45 % %, Objem: 0,05 l, Servírování: Slivovice je správně podávána při teplotě odpovídající okolí, neboť jen tak lze dosáhnout plného rozvinutí její chuti i vůně. Chcete-li však okusit ještě o stupeň vyšší kvalitu, doporučujeme alternativu v podobě tříleté bílé slivovice. °C, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Jelínek SLIVOVICE BÍLÁ BUDÍK MINI 0,05 L

Specifikace Jelínek SLIVOVICE BÍLÁ BUDÍK MINI 0,05 L

Kategorie Ostatní destiláty
Nejnižší cena 49 Kč

Výrobce: Rudolf Jelínek, Obsah alkoholu: 45 % %, Objem: 0,05 l, Servírování: Slivovice je správně podávána při teplotě odpovídající okolí, neboť jen tak lze dosáhnout plného rozvinutí její chuti i vůně. Chcete-li však okusit ještě o stupeň vyšší kvalitu, doporučujeme alternativu v podobě tříleté bílé slivovice. °C, Další informace: MINIATURA. Bílá slivovice, nejznámější český ovocný destilát a bezpochyby národní nápoj, se vyrábí ve Vizovicích z toho nejlepšího švestkového kvasu již více než sto let. Na dodržování » ... a dál?

Produkt Jelínek SLIVOVICE BÍLÁ BUDÍK MINI 0,05 L

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouJelínek SLIVOVICE BÍLÁ BUDÍK MINI 0,05 L - parametry

Název produktu: Jelínek SLIVOVICE BÍLÁ BUDÍK MINI 0,05 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Výrobce: Rudolf Jelínek, Obsah alkoholu: 45 % %, Objem: 0,05 l, Servírování: Slivovice je správně podávána při teplotě odpovídající okolí, neboť jen tak lze dosáhnout plného rozvinutí její chuti i vůně. Chcete-li však okusit ještě o stupeň vyšší kvalitu, doporučujeme alternativu v podobě tříleté bílé slivovice. °C, Další informace: MINIATURA. Bílá slivovice, nejznámější český ovocný destilát a bezpochyby národní nápoj, se vyrábí ve Vizovicích z toho nejlepšího švestkového kvasu již více než sto let. Na dodržování přesných výrobních postupů dohlížíme ve společnosti RUDOLF JELÍNEK už od 19. století. Tradiční receptury si naši palírníci předávají z generace na generaci. Tradice je spolu s nejmodernějšími technologiemi zárukou té nejvyšší kvality.Při výrobě pravé Jelínkovy slivovice dodržujeme tradiční postupy. Podle nich prochází vyzrálý švestkový kvas trojstupňovou destilací, díky které dosahuje slivovice své jemnosti. Pecky zůstávají celou dobu přítomny v kvasu, aby vzniklému nápoji dodaly specifickou chuť třísloviny. Před stáčením destilát zraje, což zaručuje tu nejvyšší kvalitu tohoto českého nápoje. Klasický destilát ze švestek s obsahem alkoholu 45%.


Přidat recenzi pro Jelínek SLIVOVICE BÍLÁ BUDÍK MINI 0,05 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.