MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Ostatní z kategorie destiláty » Srovnání cen Jelínek Hruškovice Williams Budík 0,05 L

Ostatní z kategorie destiláty

Jelínek Hruškovice Williams Budík 0,05 L

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595198802052

Výrobce: Rudolf Jelínek, Obsah alkoholu: 42 % %, Objem: 0,05 l, Servírování: Doporučujeme podávat mírně vychlazené aby vynikl potenciál ovocné chuti. Můžete vyzkoušet servírovat také s kousky kompotovaných hrušek. °C, Další informace: MINI balení oblíbeného destilátu.Hruškovice je jemný ovocný destilát, který vás ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Jelínek Hruškovice Williams Budík 0,05 L

Specifikace Jelínek Hruškovice Williams Budík 0,05 L

Kategorie Ostatní z kategorie destiláty
Nejnižší cena 49 Kč

Výrobce: Rudolf Jelínek, Obsah alkoholu: 42 % %, Objem: 0,05 l, Servírování: Doporučujeme podávat mírně vychlazené aby vynikl potenciál ovocné chuti. Můžete vyzkoušet servírovat také s kousky kompotovaných hrušek. °C, Další informace: MINI balení oblíbeného destilátu.Hruškovice je jemný ovocný destilát, který vás okouzlí svou typickou chutí a aromatem.Zajímavostí je, že se výroba tohoto tradičně českého nápoje přesunula do jihoamerického Chile, kde jsou ideální klimatické podmínky pro pěstitele hrušek. Pod » ... a dál?

Produkt Jelínek Hruškovice Williams Budík 0,05 L

Jelínek Hruškovice Williams Budík 0,05 L - parametry

Název produktu: Jelínek Hruškovice Williams Budík 0,05 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Výrobce: Rudolf Jelínek, Obsah alkoholu: 42 % %, Objem: 0,05 l, Servírování: Doporučujeme podávat mírně vychlazené aby vynikl potenciál ovocné chuti. Můžete vyzkoušet servírovat také s kousky kompotovaných hrušek. °C, Další informace: MINI balení oblíbeného destilátu.Hruškovice je jemný ovocný destilát, který vás okouzlí svou typickou chutí a aromatem.Zajímavostí je, že se výroba tohoto tradičně českého nápoje přesunula do jihoamerického Chile, kde jsou ideální klimatické podmínky pro pěstitele hrušek. Pod dohledem vizovických palírníků zde vzniká trojstupňovou destilací lahodná hruškovice.Hruškovice dozrává v nerezových tancích, v nichž se sladí chutě a dochází k zakulacení chuti. Velmi příznivá pro tento destilát je i cesta po moři, protože jemné houpání lodi hruškovici promíchává a díky němu se dokonale scelí chuť a vůně. Výrobna této hruškovice od Rudolfa Jelínka se nachází až v dalekém Chile, protože na tomto místě se produkuje velké množství hrušek odrůdy Williams. Tato odrůda je dobrá pro výrobu destilátu pro svoji vůni a chuť. Na vše dohlížejí mistři palírny z Vizovic.

Hruškovice je vyráběna trojstupňovou destilací, během přepravy nápoje v tancích přes oceán dojde k dokonalému scelení chutí a vůní. Hruškovice se doporučuje podávat mírně vychlazená. Pokud si chcete konzumaci hruškovice trochu zpestřit, můžete si do skleničky vložit kousek hrušky.


Přidat recenzi pro Jelínek Hruškovice Williams Budík 0,05 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.