Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jazyk a jazykoveda v pohybe - Sibyla Mislovičová

Knihy

Jazyk a jazykoveda v pohybe - Sibyla Mislovičová

Hodnocení: 1x
  • 4

Autori príspevkov sa zaoberajú tématikou, ktorej sa venoval S. Ondrejovič vo svojej doterajšej činnosti. Z obsahu: Sprache im Spiegel der Sprachenpolitik. Recent Sociolinguistic Research in the Czech Republic. Prečo má slovenčina tri nárečia: prípadová štúdia z historickej perceptuálnej dialektológie. Kodifikácie a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jazyk a jazykoveda v pohybe - Sibyla Mislovičová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 251 Kč

Autori príspevkov sa zaoberajú tématikou, ktorej sa venoval S. Ondrejovič vo svojej doterajšej činnosti. Z obsahu: Sprache im Spiegel der Sprachenpolitik. Recent Sociolinguistic Research in the Czech ... a dál?

Produkt Jazyk a jazykoveda v pohybe - Sibyla Mislovičová

Jazyk a jazykoveda v pohybe - Sibyla Mislovičová - parametry

Název produktu: Jazyk a jazykoveda v pohybe - Sibyla Mislovičová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 251 Kč
Maximální cena: 333 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autori príspevkov sa zaoberajú tématikou, ktorej sa venoval S. Ondrejovič vo svojej doterajšej činnosti. Z obsahu: Sprache im Spiegel der Sprachenpolitik. Recent Sociolinguistic Research in the Czech Republic. Prečo má slovenčina tri nárečia: prípadová štúdia z historickej perceptuálnej dialektológie. Kodifikácie a reálny jazyk. Diasporálna slovenčina a preventívna lingvistika. K aktuálnej stratifikácii slovenského národného jazyka a jej dynamike. Funkcie synonymnej internacionálnej lingvistickej terminológie v súčasnosti. Slovenská jazyková situácia v Madarsku. (zborník štúdií vychádza na počesť Slavomíra Ondrejoviča pri príležitosti jeho životného jubilea) Zborník prác, z veľkej časti odprednášaných na konferencii v Smoleniciach 2006, venovaný docentovi Slavomírovi Ondrejovičovi, predsedovi Slovenskej jazykovednej spoločnosti. Práce pokrývajú odbory, ktorým sa menovaný (jubilant) venoval: sociolingvistika, etnolingvistika, všeobecná jazykoveda, otázky spisovného jazyka a jazykovej kultúry, sémantika, jazyková politika, historiografia a encyklopedistika. Jazyk a jazykoveda v pohybe - Sibyla Mislovičová od authora Sibyla Mislovičová a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.