Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jaroslava Štochlová, Iva Málková: Hubneme s rozumem tvořivě

Knihy naučná literatura

Jaroslava Štochlová, Iva Málková: Hubneme s rozumem tvořivě

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Hubneme s rozumem tvořivě - Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy - Málková Iva, Štochlová Jaroslava . Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi (dosud prodáno 22 000 kusů) opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9

Jaké má kniha
Hubneme s rozumem tvořivě
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslava Štochlová, Iva Málková: Hubneme s rozumem tvořivě koupíte i tady

Specifikace Jaroslava Štochlová, Iva Málková: Hubneme s rozumem tvořivě

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 311 Kč

Tentokrát v netradiční, „interaktivní" podobě. Kniha je rozdělena na tři části, které je možné díky rozstřižení a kroužkové vazbě samostatně otáčet. Vrchní třetina knihy je věnována snídaním, svačinám a moučníkům, prostřední obědům a spodní večeřím. Listováním a otáčením si tak každý může vytvořit vlastní jídelníček na celý den – kniha obsahuje tolik receptů, aby se kombinace snídaně, oběda a večeře nemusela ani jednou zopakovat během příštích 240 let. Přidáte-li navíc jednu svačinu denně, vytvoříte 2,5 » ... a dál?

Produkt Jaroslava Štochlová, Iva Málková: Hubneme s rozumem tvořivě

Jaroslava Štochlová, Iva Málková: Hubneme s rozumem tvořivě - parametry

Název produktu: Jaroslava Štochlová, Iva Málková: Hubneme s rozumem tvořivě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 311 Kč
Maximální cena: 525 Kč
Ušetríte až: 214 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Hubneme s rozumem tvořivě - Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy - Málková Iva, Štochlová Jaroslava . Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi (dosud prodáno 22 000 kusů) opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin, tentokrát ale nabízí ještě mnohem více. Kniha je na výšku rozdělena na tři části, které je možné díky rozstřižení a kroužkové vazbě samostatně otáčet. Vrchní třetina knihy je věnována snídaním a svačinkám, prostřední obědům a spodní část večeřím. Listováním a otáčením si tak každý může vytvořit vlastní jídelníček na celý den – kniha obsahuje tolik receptů, aby se v průběhu dvou měsíců neopakoval žádný z hlavních chodů, systém listování umožňuje vytvořit téměř 90 000 variací hlavních denních jídel – kombinace snídaně, oběda a večeře se tedy nemusí ani jednou opakovat během příštích 240 let. Přidáte-li navíc jednu svačinu denně, vytvoříte 2,5 milionu různých kombinací jídelníčku na celý den (tedy snídaně, oběda, večeře a svačiny). Čtenář nemusí nic počítat, pouze si sám vybere to, co mu chutná, a listováním jednotlivými částmi knihy si sestaví vlastní jídelníček pro každý den. Kniha obsahuje chutné a nutričně vhodné recepty nejen pro ty, kdo chtějí zhubnout, ale i pro ty, kdo si své váhové úbytky chtějí udržet (i tím je kniha unikátní, český trh zatím nabízí vhodné ukázkové jídelníčky pouze pro hubnoucí). Vlastní receptové části předchází teoretický úvod, v němž čtenář najde instrukce pro práci s knihou, a zásadní informace pro poučenou přípravu každodenního jídelníčku, který je v souladu s výživovými a nutričními doporučení pro hubnutí i udržení váhy. Všechny recepty obědů a večeří jsou doplněny fotografií. Hubneme s rozumem tvořivě - Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy - Málková Iva, Štochlová Jaroslava od nakladatelství Smart Press, s.r.o. v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Jaroslava Štochlová, Iva Málková: Hubneme s rozumem tvořivě

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.