Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jaroslava Dittrichová, Daniela Sobotková: Vývoj a výchova děťátka do dvou let

Knihy naučná literatura

Jaroslava Dittrichová, Daniela Sobotková: Vývoj a výchova děťátka do dvou let

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Tak rychlé tempo, jakým se vyvíjí dítě od narození do věku dvou let, se už nikdy v průběhu života neopakuje. Proto je toto vývojové období dítěte klíčovým tématem pro rodiče i odborníky. Jedny z našich nejzkušenějších a nejrespektovanějších odbornic, dlouholeté pracovnice Ústavu pro péči o matku a dítě v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vývoj a výchova děťátka..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslava Dittrichová, Daniela Sobotková: Vývoj a výchova děťátka do dvou let koupíte i tady

Specifikace Jaroslava Dittrichová, Daniela Sobotková: Vývoj a výchova děťátka do dvou let

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 190 Kč

Tak rychlé tempo, jakým se vyvíjí dítě od narození do věku dvou let, se už nikdy v průběhu života neopakuje. Proto je toto vývojové období dítěte klíčovým tématem pro rodiče i odborníky. Jedny z našic ... a dál?

Produkt Jaroslava Dittrichová, Daniela Sobotková: Vývoj a výchova děťátka do dvou let

Jaroslava Dittrichová, Daniela Sobotková: Vývoj a výchova děťátka do dvou let - parametry

Název produktu: Jaroslava Dittrichová, Daniela Sobotková: Vývoj a výchova děťátka do dvou let
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 190 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Tak rychlé tempo, jakým se vyvíjí dítě od narození do věku dvou let, se už nikdy v průběhu života neopakuje. Proto je toto vývojové období dítěte klíčovým tématem pro rodiče i odborníky. Jedny z našich nejzkušenějších a nejrespektovanějších odbornic, dlouholeté pracovnice Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí, zvou prostřednictvím této knížky rodiče a všechny vychovatele do světa nejmenších dětí a srozumitelně, přehledně a empaticky předávají informace o pohybovém, poznávacím a citovém vývoji dítěte. Autorky radí, jak podpořit zdravý vývoj děťátka a vyvarovat se pochybení. Rodiče krok za krokem poznají, co se s jejich dítětem v průběhu psychomotorického vývoje děje, jakými změnami prochází. Text doprovázejí cenné fotografie, které dokumentují jednotlivé vývojové etapy. Z obsahu: Obsah Slovo na úvod Odlišnosti v chování Individuální rychlost vývoje Co je cílem knížky? Vývojové etapy od narození do dvou let života Od narození do 2. měsíce Chování - spánek, bdění, pláč Spánek Klidný spánek Paradoxní spánek (REM spánek) Nediferencovaný spánek Co je pro zdravý vývoj spánku důležité? Co dělat, když děťátko v noci pláče? Jaká poloha je pro spánek dítěte nejzdravější? Individuální rozdíly ve spánku Bdění Pláč Důležité je zachovat klid Co když se maminka cítí při pláči dítěte unavená a vyčerpaná? Pohybový vývoj Dbát na symetrické držení Poloha na bříšku v době bdění Jemná motorika ruček Rozumový vývoj Vývoj řeči Citový a sociální vývoj Jak nejlépe s miminkem navázat kontakt? První sociální úsměv Čeho se vyvarovat Pozor na pocity viny Co je důležité a potřebné Pocit bezpečí a jistoty Dialog mezi dítětem a rodičem 3-6 měsíců Chování - spánek, bdění, pláč Spánek Spánek v noci Rozdílné podmínky pro noční a denní spánek Jak napomáhat zdravému spánku? Velké individuální rozdíly Bdění Pláč Pohybový vývoj Poloha na zádech Poloha na bříšku Jemná motorika ruček Rozumový vývoj Hrazdička se zavěšenými hračkami Důležitá role úst Představa zachování předmětu Krátké hrátky u stolu První dětské knížky Vývoj řeči Citový a sociální vývoj Čeho se vyvarovat Pozor na nevhodné rituály a nedůslednost Pozor na přetížení dítěte Co je důležité a potřebné Věnovat děťátku pozornost spolu s citovou účastí 7-10 měsíců Chování - spánek, bdění, pláč Spánek Spánek v noci Rituál ukládání ke spánku Spánek ve dne Bdění Pláč Pohybový vývoj Poloha na zádech Poloha na bříšku Lezení Vzpřimování Posazování Pohybové hry Jemná motorika ruček a souhra oko - ruka Rozumový vývoj Výpravy za poznáním Zachování tvaru a velikosti Vnímání kauzálních vztahů Hra na "schovávanou" Hra na "dávání" Vývoj řeči Citový a sociální vývoj Jistá citová vazba Období domácích hříček Čeho se vyvarovat Nevynechat lezení Pozor na hopsadla a chodítka Co je důležité a potřebné Stálost pečovatele a prostředí Radostná součinnost s rodiči 11-14 měsíců Spánek Problémy se spánkem Více zapojit do péče o usnutí tatínka Pohybový vývoj Chůze Jemná motorika ruček a souhra oko - ruka Rozumový vývoj Hra na "vkládání" Další po


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.