Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslava Budíková, Lenka Křapková: Relaxační metody - Pracovní sešit 5

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslava Budíková, Lenka Křapková: Relaxační metody - Pracovní sešit 5

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit obsahuje praktická doporučení, náměty a materiály pro práci s předškolákem zaměřené na relaxační metody. Sada pracovních sešitů je praktickou pomůckou pro práci s předškolákem s ADHD. Rodiče předškoláků získají účinnou pomoc ve formě popisu konkrétních životních situací a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Relaxační metody - Prac..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslava Budíková, Lenka Křapková: Relaxační metody - Pracovní sešit 5 koupíte i tady

Specifikace Jaroslava Budíková, Lenka Křapková: Relaxační metody - Pracovní sešit 5

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 55 Kč

Pracovní sešit obsahuje praktická doporučení, náměty a materiály pro práci s předškolákem zaměřené na relaxační metody. Sada pracovních sešitů je praktickou pomůckou pro práci s předškolákem s ADHD ... a dál?

Produkt Jaroslava Budíková, Lenka Křapková: Relaxační metody - Pracovní sešit 5

Jaroslava Budíková, Lenka Křapková: Relaxační metody - Pracovní sešit 5 - parametry

Název produktu: Jaroslava Budíková, Lenka Křapková: Relaxační metody - Pracovní sešit 5
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 55 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit obsahuje praktická doporučení, náměty a materiály pro práci s předškolákem zaměřené na relaxační metody.

Sada pracovních sešitů je praktickou pomůckou pro práci s předškolákem s ADHD. Rodiče předškoláků získají účinnou pomoc ve formě popisu konkrétních životních situací a osvědčených návrhů jejich řešení.

Každý text je doprovázen pracovním listem pro dítě, jehož prostřednictvím se hravou formou učí orientovat v dané situaci.

Sada 6 samostatně prodejných pracovních sešitů pro předškoláky s ADHD. Poskytují rodičům ověřená řešení důležitých situací v životě předškoláka. Hravou formou cvičení motivují děti a pomáhají rodičům. Umožňují trénovat a prohlubovat konkrétní dovednosti předškoláka. Jsou koncipovány poradenskými pracovníky v oblasti poruch učení a chování.

Díky jedinečné metodice rodiče předškoláků získají účinnou pomoc ve formě popisu konkrétních životních situací a osvědčených návrhů jejich řešení. Každý text je doprovázen pracovním listem pro dítě, jehož prostřednictvím se hravou formou učí orientovat v dané situaci.

Pracovní sešit je součástí sady 6 samostatně prodejných pracovních sešitů: - POZORNOST A SOUSTŘEDĚNÍ - CHOVÁNÍ A PROŽÍVÁNÍ - HYPERAKTIVITA A IMPULZIVITA - MYŠLENÍ, ŘEČ A KOMUNIKACE - RELAXAČNÍ METODY - METODY A POSTUPY PŘI PRÁCI SE ŽÁKY S ADHD

Pracovní sešity jsou koncipovány zkušenými poradenskými pracovníky v oblasti poruch učení a chování. Hravou formou cvičení motivují děti a pomáhají rodičům trénovat a prohlubovat konkrétní dovednosti předškoláka.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.