Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jaroslav Truneček: Věcná břemena s veřejnoprávním prvkem

Próza - beletrie

Jaroslav Truneček: Věcná břemena s veřejnoprávním prvkem

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Věcná břemena s veřejnoprávním prvkem - Jaroslav Truneček. Tato ojedinělá kniha se zabývá problematikou věcných břemen u sítí veřejné infrastruktury, včetně dřívějších zákonných věcných břemen, ochranných pásem, zřizování věcných břemen vyvlastněním a dalších otázek specifických pro tuto oblast. Podstatná část ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Věcná břemena
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Truneček: Věcná břemena s veřejnoprávním prvkem koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Truneček: Věcná břemena s veřejnoprávním prvkem

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 185 Kč

Tato ojedinělá kniha se zabývá problematikou věcných břemen u sítí veřejné infrastruktury, včetně dřívějších zákonných věcných břemen, ochranných pásem, zřizování věcných břemen vyvlastněním a dalších ... a dál?

Produkt Jaroslav Truneček: Věcná břemena s veřejnoprávním prvkem

Jaroslav Truneček: Věcná břemena s veřejnoprávním prvkem - parametry

Název produktu: Jaroslav Truneček: Věcná břemena s veřejnoprávním prvkem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 280 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Věcná břemena s veřejnoprávním prvkem - Jaroslav Truneček. Tato ojedinělá kniha se zabývá problematikou věcných břemen u sítí veřejné infrastruktury, včetně dřívějších zákonných věcných břemen, ochranných pásem, zřizování věcných břemen vyvlastněním a dalších otázek specifických pro tuto oblast. Podstatná část publikace je věnována provozovatelům sítí veřejné infrastruktury v rámci energetického zákona; oblastí telekomunikací a sítěmi vodovodů a kanalizací se zabývají samostatné části. Praktické zkušenosti jsou ilustrovány příklady z judikatury, většinou dosud nepublikované. Publikace je využitelná nejen pro potřeby energetických a telekomunikačních společností, ale i pro zaměstnance stavebních úřadů a pro právnickou veřejnost, která přijde s těmito specifickými vztahy do styku, ať již v rámci stavebního či vyvlastňovacího řízení, nebo při řízení před soudem. Autor působí jako advokát. V minulosti se podílel na přípravě a realizaci procesu oddělení provozovatele distribuční soustavy (tzv. unbundling ) ve společnosti Pražská energetika, a. s. Věcná břemena s veřejnoprávním prvkem - Jaroslav Truneček od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.