Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Koťa: Dobro, zlo a řeč v psychoterapii

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Koťa: Dobro, zlo a řeč v psychoterapii

Hodnocení: 1x
  • 4

Dobro, zlo a řeč v psychoterapii - Jaroslav Koťa. Kolektivní monografie vznikla soustředěním řady studií ke dvěma neobyčejně důležitým tematickým okruhům – a těmi jsou otázky dobra a zla v psychoterapii a problematika řeči ve vztahu k psychoterapii. Oba tyto tematické okruhy byly předmětem řady diskusí, interních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dobro, zlo a řeč v psyc..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Koťa: Dobro, zlo a řeč v psychoterapii koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Koťa: Dobro, zlo a řeč v psychoterapii

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 124 Kč

Kolektivní monografie vznikla soustředěním řady studií ke dvěma neobyčejně důležitým tematickým okruhům – a těmi jsou otázky dobra a zla v psychoterapii a problematika řeči ve vztahu k psychoterapii. ... a dál?

Produkt Jaroslav Koťa: Dobro, zlo a řeč v psychoterapii

Jaroslav Koťa: Dobro, zlo a řeč v psychoterapii - parametry

Název produktu: Jaroslav Koťa: Dobro, zlo a řeč v psychoterapii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 248 Kč
Ušetríte až: 124 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dobro, zlo a řeč v psychoterapii - Jaroslav Koťa. Kolektivní monografie vznikla soustředěním řady studií ke dvěma neobyčejně důležitým tematickým okruhům – a těmi jsou otázky dobra a zla v psychoterapii a problematika řeči ve vztahu k psychoterapii. Oba tyto tematické okruhy byly předmětem řady diskusí, interních seminářů a seminářů pořádaných Pražskou vysokou školou psychosociálních studií. Právě na nich bylo inspirováno konečné znění otištěných statí. Na téma řeč v psychoterapii pořádala tato vysoká škola i mezinárodní daseinanalyticky orientovanou konferenci, která byla první konferencí na toto téma pořádanou v Praze. Tři neobyčejně podnětné příspěvky z ní, úzce se vážící k tématu řeči ve vztahu k psychoterapii, si čtenář může přečíst v překladu doc. PhDr. Karla Balcara, CSc. Kniha, kterou čtenář dostává do rukou, rozkrývá interdisciplinární pohledy na dvě uvedená témata, jež jsou součástí velmi složitých kontextů a mezioborových vztahů. Ukazuje problémy jak z hlediska filosofie a metodologie vědy, tak i z hlediska praktiků – psychoterapeutů. Shrnuje řadu zkušeností, získáných nejen odborníky v oblasti psychoterapie, ale i filosofy a teology a příslušníky dalších disciplín, a rozkrývá důležitost problémů, kolem nichž psychoterapie dlouhá léta krouží, ale málokdy jim věnuje soustředěnou pozornost. To je nejen otázka dobra a zla, ale i otázka nástroje, kterým si terapeut otevírá svět, porozumění a duši druhého – a tím je řeč. V celé kolektivní monografii je patrné výrazné směřování k daseinanalyticky motivovaným úvahám; prostor a uplatnění v ní našli i stoupenci jiných terapeutických postupů. Dobro, zlo a řeč v psychoterapii - Jaroslav Koťa od nakladatelství Triton v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.