Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jaro Křivohlavý: Pozitivní psychologie (E-KNIHA)

Knihy naučná literatura

Jaro Křivohlavý: Pozitivní psychologie (E-KNIHA)

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace Odpouštění, smiřování, překonávání negativních emocí, radost, naděje Jedním z nejvýznamnějších trendů současné psychologie je posun ke studiu pozitivních aspektů lidského života. Tento proud současné psychologie je označován jako "pozitivní psychologie". Přestože budí mimořádný zájem odborníků, v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78309
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jaro Křivohlavý: Pozitivní psychologie (E-KNIHA)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 277 Kč

Radost, naděje, odpuštění, smiřování, překonávání negativních emocí - 2. vydání. Odpouštění, smiřování, překonávání negativních emocí, radost, naděje. Jedním z nejvýznamnějších trendů současné psychologie je posun ke studiu pozitivních aspektů lidského života. Tento proud současné psychologie je označován jako "pozitivní psychologie". Přestože budí mimořádný zájem odborníků, v češtině dosud o tomto tématu neexistuje knižní publikace. Náš přední odborník podává přehled tematiky studované v » ... a dál?

Produkt Jaro Křivohlavý: Pozitivní psychologie (E-KNIHA)

Jaro Křivohlavý: Pozitivní psychologie (E-KNIHA) - parametry

Název produktu: Jaro Křivohlavý: Pozitivní psychologie (E-KNIHA)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 277 Kč
Maximální cena: 277 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace Odpouštění, smiřování, překonávání negativních emocí, radost, naděje Jedním z nejvýznamnějších trendů současné psychologie je posun ke studiu pozitivních aspektů lidského života. Tento proud současné psychologie je označován jako "pozitivní psychologie". Přestože budí mimořádný zájem odborníků, v češtině dosud o tomto tématu neexistuje knižní publikace. Náš přední odborník podává přehled tematiky studované v rámci tohoto směru se zaměřením na procesy odpouštění a smiřování, jež mají zásadní význam pro porozumění mezilidským vztahům a jejich zlepšování. Pozornost je rovněž věnována práci s negativními emocemi, ale i optimismu, radosti a naději a jejich souvislosti s duševním a tělesným zdravím a dalším tématům. O autorovi Prof. PhDr. Jaro Křivohlavý, náš přední psycholog, se zabývá zejména sociální a klinickou psychologií, komunikací, stresem a psychologií zdraví. V Portálu vyšly jeho knihy Pozitivní psychologie, Psychologie zdraví a Konflikty mezi lidmi. Obsah Úvod: Kladná témata psychologie Naděje Co je naděje Jak se rodí naděje Diagnostika naděje Lidé slabé a silné naděje Povzbuzování naděje Naděje proti úzkosti, strachu a panice Naděje proti depresi Jiná -- alternativní -- pojetí naděje Radost Radost jako emoce Radostná životní pohoda Radost v rámci pojetí smysluplnosti života Radost jako vedlejší produkt nadějné cesty k cíli Odpouštění Pojetí odpuštění v soudobých psychologických studiích Fáze procesu odpouštění Změna postoje k ukřivdění Osobnost a odpouštění Psychologie procesu odpouštění Souhrnný (integrativní) pohled na odpouštění Dvanáct pohledů do tematiky pozitivní psychologie Empatie a altruismus Láska Přátelství Moudrost Morální motivace Nezdolnost2 -- resilience Sebeocenění -- self-esteem Emoce pomáhají zvládat těžkosti Vrcholné zážitky -- flow Vděčnost Spiritualita Duševní pohoda -- well-being -- kdy je člověku dobře? Slovo závěrem Literatura Jaro KřivohlavýOdesíláme 17.12.2013Radost, naděje,odpouštění,smiřování, překonávání negativních emocíPORTÁL 2010Kniha, čeština, 200 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.