Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jarmila Mladá: Prvouka pro 3. ročník základní školy - Pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Jarmila Mladá: Prvouka pro 3. ročník základní školy - Pracovní sešit

Hodnocení: 8x
  • 4

Publikace: Prvouka pro 3. ročník základní školy - Pracovní sešit - Jarmila Mladá. Pracovní sešit je spolu s učebnicí třetí částí třídílné řady publikací pro výuku prvouky v 1. – 3. ročníku. Pro každý ročník je určena jedna barevná učebnice a jeden pracovní sešit. Obsah je koncipován podle učebních osnov vzdělávacího ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jarmila Mladá: Prvouka pro 3. ročník základní školy - Pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 52 Kč

Publikace: Prvouka pro 3. ročník základní školy - Pracovní sešit - Jarmila Mladá. Pracovní sešit je spolu s učebnicí třetí částí třídílné řady publikací pro výuku prvouky v 1. – 3. ročníku. Pro každý ročník je určena jedna barevná učebnice a jeden pracovní sešit. Obsah je koncipován podle učebních osnov vzdělávacího programu Základní škola. Pro 1. – 3. ročník je určena jedna společná metodická příručka. Učebnice a pracovní sešity mají jednotnou schvalovací doložku MŠMT. Publikace: Prvouka pro 3. ročník základní » ... a dál?

Produkt Jarmila Mladá: Prvouka pro 3. ročník základní školy - Pracovní sešit

Jarmila Mladá: Prvouka pro 3. ročník základní školy - Pracovní sešit - parametry

Název produktu: Jarmila Mladá: Prvouka pro 3. ročník základní školy - Pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 52 Kč
Maximální cena: 58 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Prvouka pro 3. ročník základní školy - Pracovní sešit - Jarmila Mladá. Pracovní sešit je spolu s učebnicí třetí částí třídílné řady publikací pro výuku prvouky v 1. – 3. ročníku. Pro každý ročník je určena jedna barevná učebnice a jeden pracovní sešit. Obsah je koncipován podle učebních osnov vzdělávacího programu Základní škola. Pro 1. – 3. ročník je určena jedna společná metodická příručka. Učebnice a pracovní sešity mají jednotnou schvalovací doložku MŠMT. Publikace: Prvouka pro 3. ročník základní školy - Pracovní sešit - Jarmila Mladá. Prvouka pro 3.r. ZŠ Prac.sešit - SPN-pedagogické nakladatelství - Jazyk: CZ - ISBN: 80-7235-079-X - Kniha Pracovní sešit Člověk a jeho světSPN-pedagogické nakladatelství 2010Kniha, čeština, 64 stran Autor knihy Ladislav Podroužek, Jarmila Mladá, Vydavatelstvo SPN-pedagogické nakladatelství


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.