Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jarmila Kelnarová: První pomoc I.

Knihy

Jarmila Kelnarová: První pomoc I.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: První pomoc I - Pro studenty zdravotnických oborů – 2., přepracované a doplněné vydání - Kelnarová Jarmila;Toufarová Jana;Váňová Jana;Číková Zuzana. Nové vydání úspěšných učebnic první pomoci pro zdravotnické obory, přepracované hlavně na základě principů kardiopulmonální resuscitace podle Guidelines 2010 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85616

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jarmila Kelnarová: První pomoc I.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 157 Kč

Nové vydání úspěšných učebnic první pomoci pro zdravotnické obory, přepracované hlavně na základě principů kardiopulmonální resuscitace podle Guidelines 2010 a doplněné o nejnovější poznatky v oboru. Studentům zdravotnických oborů poskytnou důležité moderní informace a znalosti z oblasti první pomoci při urgentních stavech a pomohou jim splnit studijní požadavky předmětu první pomoc. První pomoc I - Jarmila Kelnarová a kolektiv od authora Jarmila Kelnarová a kolektiv a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé » ... a dál?

Produkt Jarmila Kelnarová: První pomoc I.

Jarmila Kelnarová: První pomoc I. - parametry

Název produktu: Jarmila Kelnarová: První pomoc I.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 214 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: První pomoc I - Pro studenty zdravotnických oborů – 2., přepracované a doplněné vydání - Kelnarová Jarmila;Toufarová Jana;Váňová Jana;Číková Zuzana. Nové vydání úspěšných učebnic první pomoci pro zdravotnické obory,

přepracované hlavně na základě principů kardiopulmonální

resuscitace podle Guidelines 2010 a doplněné o nejnovější poznatky

v oboru. Studentům zdravotnických oborů poskytnou důležité moderní

informace a znalosti z oblasti první pomoci při urgentních stavech

a pomohou jim splnit studijní požadavky předmětu první pomoc. Publikace: První pomoc I - Pro studenty zdravotnických oborů – 2., přepracované a doplněné vydání - Kelnarová Jarmila;Toufarová Jana;Váňová Jana;Číková Zuzana. Nové, přepracované vydání úspěšné dvoudílné učebnic první pomoci pro zdravotnické obory je doplněné o nejnovější poznatky v oboru. První díl zpracovává témata: zhodnocení stavu nemocného, obvazová technika, polohování a transport pacienta, neodkladná resuscitace, první pomoc při krvácení, poruchách vědomí, šoku, křečích a křečových stavech a ošetření ran. Studentům zdravotnických oborů se tak dostává skvělé pomůcky, která jim pomůže získat potřebné informace z oblasti péče o pacienta v urgentním stavu, proniknout do problematiky první pomoci, a tak jim umožní splnit studijní požadavky předmětu první pomoc. (pro studenty zdravotnických oborů) Jarmila Kelnarovápro studenty zdrav. oborů, 2., přepracované a doplněné vydáníGRADA 2012Kniha, čeština, 104 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.