Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jarmila Fictumová, Lidia Kyzlinková, Věra Vémolová, Linda Nepivodová, Jeffrey Vanderziel: Chci studovat angličtinu! 2.přepr. a rozš.vyd.

Učebnice/Odborná literatura

Jarmila Fictumová, Lidia Kyzlinková, Věra Vémolová, Linda Nepivodová, Jeffrey Vanderziel: Chci studovat angličtinu! 2.přepr. a rozš.vyd.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Chci studovat angličtinu - Praktický návod a cvičné testy k úspěšnému složení zkoušek - Jarmila Fictumová;Lidia Kyzlinková;Linda Nepivodová;Jeffrey Vanderziel;Věra Vémolová. Publikace obsahuje tipy JAK studovat angličtinu a JAK se efektivně připravovat ke zkouškám, podrobný popis jednotlivých typů testů a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jarmila Fictumová, Lidia Kyzlinková, Věra Vémolová, Linda Nepivodová, Jeffrey Vanderziel: Chci studovat angličtinu! 2.přepr. a rozš.vyd. koupíte i tady

Specifikace Jarmila Fictumová, Lidia Kyzlinková, Věra Vémolová, Linda Nepivodová, Jeffrey Vanderziel: Chci studovat angličtinu! 2.přepr. a rozš.vyd.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 31 Kč

Publikace obsahuje tipy JAK studovat angličtinu a JAK se efektivně připravovat ke zkouškám, podrobný popis jednotlivých typů testů a samotné testy s klíčem a komentáři. V publikaci si lze například pr ... a dál?

Produkt Jarmila Fictumová, Lidia Kyzlinková, Věra Vémolová, Linda Nepivodová, Jeffrey Vanderziel: Chci studovat angličtinu! 2.přepr. a rozš.vyd.

Jarmila Fictumová, Lidia Kyzlinková, Věra Vémolová, Linda Nepivodová, Jeffrey Vanderziel: Chci studovat angličtinu! 2.přepr. a rozš.vyd. - parametry

Název produktu: Jarmila Fictumová, Lidia Kyzlinková, Věra Vémolová, Linda Nepivodová, Jeffrey Vanderziel: Chci studovat angličtinu! 2.přepr. a rozš.vyd.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 31 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 147 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Chci studovat angličtinu - Praktický návod a cvičné testy k úspěšnému složení zkoušek - Jarmila Fictumová;Lidia Kyzlinková;Linda Nepivodová;Jeffrey Vanderziel;Věra Vémolová. Publikace obsahuje tipy JAK studovat angličtinu a JAK se efektivně

připravovat ke zkouškám, podrobný popis jednotlivých typů testů a

samotné testy s klíčem a komentáři. V publikaci si lze například

procvičit tzv. cloze testy (doplňování chybějícího slova),

porozumění čtenému textu, hledání chyb, tvoření slov, slovesné

časy, transformace apod. V další části jsou podrobné informace o

testu znalostí z kultury dané jazykové oblasti a jeho příklady. Publikace: Chci studovat angličtinu - Praktický návod a cvičné testy k úspěšnému složení zkoušek - Jarmila Fictumová;Lidia Kyzlinková;Linda Nepivodová;Jeffrey Vanderziel;Věra Vémolová. Kniha Chci studovat angličtinu!, Autor Vandertiel Jaffrey a kol., Anotace: Přepracované a rozšířené vydání publikace určené všem studentům angličtiny, kteří chtějí své znalosti dále rozvíjet a úspěšně složit některou z následujících zkoušek z angličtiny: maturitní zkoušku, přijímací zkoušku na vysokou školu, některou mezinárodní zkoušku anebo státní zkoušku na jazykové škole. Obsahuje t ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.