BONAPARTE Moje první auta
BONAPARTE Moje první auta

BONAPARTE Moje první auta

80%
od 45 Kč
Leporelo pro malé děti s obrázky aut, ve kterém se seznámí s auty jezdícími na silnici. S leporelem plným obrázků se okolní svět stane předmětem jejich zájmu a učení nových slov pro ně bude hrou. Leporelo pro malé děti s obrázky aut, ve kterém se seznámí s auty jezdícími na silnici. S leporelem plným obrázků se okolní svět stane předmětem jejich zájmu a učení nových slov pro ně bude hrou. Rozměr: 13,5x11x1,5cm. Vhodné od 24 měs Bohatě…
Momkids.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 65 Kč Skladem
45 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: BONAPARTE Moje první auta
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 45 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetříte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Leporelo pro malé děti s obrázky aut, ve kterém se seznámí s auty jezdícími na silnici. S leporelem plným obrázků se okolní svět stane předmětem jejich zájmu a učení nových slov pro ně bude hrou. Leporelo pro malé děti s obrázky aut, ve kterém se seznámí s auty jezdícími na silnici. S leporelem plným obrázků se okolní svět stane předmětem jejich zájmu a učení nových slov pro ně bude hrou. Rozměr: 13,5x11x1,5cm. Vhodné od 24 měs Bohatě ilustrované leporelo Moje první auta nesmí chybět žádnému zvídavému klučíkovi. Jsou zde nakreslené různé druhy aut, dopravních prostředků a pracovních strojů.  Celou knihu lze složit do balíčku a poté rozložit do dlouhého pruhu.  Rozměr leporela: 13,5 x 11 x 1,5 cm Vhodné od 2 let.    Leporelo pro malé děti s obrázky aut, ve kterém se seznámí s auty jezdícími na silnici. S leporelem plným obrázků se okolní svět stane předmětem jejich zájmu a učení nových slov pro ně bude hrou.

Uvedená cena je za 1 kus zboží.

Možnosti dopravy a platby u Skřítka Vítka Moje první auta - Leporelo Knížka Leporelo Moje první auta 13,5x11x1,5 cm, od 24 měsíců. z kategorie Knihy | Literatura pro děti a mládež | Knihy pro malé děti | Leporela | Naučná leporela | Dopravní prostředky od Bonaparte naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Výrobce: Teddies

Pohlaví: unisex

Rozměry: 13,5 x 11 x 1,5 cm

Věk: 2+

Poček ks v balení: 1 ks

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.