Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Janovec a Ladislav: Český jazyk 5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 5. třídě

Učebnice/Odborná literatura

Janovec a Ladislav: Český jazyk 5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 5. třídě

Hodnocení: 1x
  • 4

Český jazyk 5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 5. třídě - Janovec a kolektiv Ladislav. Dokážeš to! Český jazyk 5, 6, 7, 8 a 9 jsou nové cvičebnice, které provedou žáky 5. až 9. tříd základy českého jazyka a slohu druhého stupně základních škol. Jednotlivé kapitoly jsou přehledně strukturované a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Janovec a Ladislav: Český jazyk 5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 5. třídě koupíte i tady

Specifikace Janovec a Ladislav: Český jazyk 5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 5. třídě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 35 Kč

Dokážeš to! Český jazyk 5je nová cvičebnice, která provede žáky 5. třídy základy českého jazyka. Jednotlivé kapitoly jsou přehledně strukturované a propojené vtipným komiksovým příběhem dvojice kresl ... a dál?

Produkt Janovec a Ladislav: Český jazyk 5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 5. třídě

Janovec a Ladislav: Český jazyk 5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 5. třídě - parametry

Název produktu: Janovec a Ladislav: Český jazyk 5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 5. třídě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Český jazyk 5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 5. třídě - Janovec a kolektiv Ladislav. Dokážeš to! Český jazyk 5, 6, 7, 8 a 9 jsou nové cvičebnice, které provedou žáky 5. až 9. tříd základy českého jazyka a slohu druhého stupně základních škol. Jednotlivé kapitoly jsou přehledně strukturované a propojené vtipným komiksovým příběhem dvojice kreslených postaviček, které žákům látku přibližují a vzbuzují jejich pozornost. Následuje řada rozmanitých cvičení s tipy a radami k lepšímu zvládnutí příslušného tématu. Závěr cvičebnice nabízí žákům souhrnný test, ve kterém si mohou ověřit získané vědomosti, a řešení ke všem cvičením. Díky cvičebnicím si uživatelé při domácí přípravě procvičí a upevní svoje znalosti, pochopí i to, čemu ve škole nerozuměli, a dozvědí se něco navíc. Cvičebnice Dokážeš to! může používat i vyučující při hodinách českého jazyka a slohu jako doplňkový materiál. Český jazyk 5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 5. třídě - Janovec a kolektiv Ladislav od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem je může využívat i učitel během vyučování. Díky nim si žáci procvičí a upevní svoje znalosti, pochopí i to, čemu ve škole nerozuměli, a dozvědí se něco navíc.Cvičebnice přinášejí bohatou nabídku rozmanitých cvičení, která se postupně věnují veškeré důležité látce daného ročníku ZŠ. Navíc obsahují výkladovou část, která žákům srozumitelným a hravým způsobem vysvětlí vše potřebné k probíraným jevům. Cvičebnice jsou uzpůsobené tak, aby si s nimi žák dokázal sám poradit. Cvičebnice Dokážeš to! lze používat jako doplňkový materiál ke všem stávajícím učebnicím na druhém stupni ZŠ. Nová řada atraktivních cvičebnic pro žáky druhého stupně základních škol. Cvičebnice odpovídají jak nárokům a učivu jednotlivých stupňů ZŠ, tak také vycházejí vstříc požadavkům Rámcových vzdělávacích programů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.