Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Petrželová: Evropská unie k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ

Učebnice/Odborná literatura

Jana Petrželová: Evropská unie k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Evropská unie k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ - Jana Petrželová. Součástí znalostí, se kterými by středoškoláci v současné době měli přicházet k maturitě, je i problematika Evropské unie (a místa České republiky v ní), nejvýznamnějších celosvětových mezinárodních organizací, globalizace či trvale udržitelného ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87515
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Petrželová: Evropská unie k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ koupíte i tady

Specifikace Jana Petrželová: Evropská unie k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 95 Kč

Součástí znalostí, se kterými by středoškoláci v současné době měli přicházet k maturitě, je i problematika Evropské unie (a místa České republiky v ní), nejvýznamnějších celosvětových mezinárodních organizací, globalizace či trvale udržitelného rozvoje. Kniha flexibilně reaguje na vzrůstající požadavky kladené na středoškolské studenty. Stává se tak nejen cenným pomocníkem v přípravě na maturitní zkoušku, ale i na přijímací zkoušky na vysokou školu v oborech evropská studia, mezinárodní vztahy, politologie a v » ... a dál?

Produkt Jana Petrželová: Evropská unie k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ

Jana Petrželová: Evropská unie k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ - parametry

Název produktu: Jana Petrželová: Evropská unie k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 95 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Evropská unie k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ - Jana Petrželová. Součástí znalostí, se kterými by středoškoláci v současné době měli přicházet k maturitě, je i problematika Evropské unie (a místa České republiky v ní), nejvýznamnějších celosvětových mezinárodních organizací, globalizace či trvale udržitelného rozvoje. Kniha flexibilně reaguje na vzrůstající požadavky kladené na středoškolské studenty. Stává se tak nejen cenným pomocníkem v přípravě na maturitní zkoušku, ale i na přijímací zkoušky na vysokou školu v oborech evropská studia, mezinárodní vztahy, politologie a v příbuzných společenských vědách. Evropská unie k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ - Jana Petrželová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz k maturitě z OSZ, k přijímacím zkouškám na VŠ, pro studium EU a mezinárodních vztahů v prvních ročnících humanitních VŠ. Studenti středních škol, by k nové maturitě měli přicházet s prohloubenými znalostmi z co nejširšího spektra informací. Součástí znalostí by měla být i problematika Evropské unie, nejvýznamnějších celosvětových mezinárodních organizací, trvale udržitelného rozvoje a globalizace. Publikaci ocení především studenti při přípravě na maturitní zkoušku, ale také zájemci o studium na VŠ při přípravě na přijímací zkoušky (v oborech mezinárodních vztahů, politologie, evropských studiích a dalších...)


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.