Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Jana Hanšpachová, Zdeňka Křížová: Angličtina v říkadlech

Knihy pro děti a mládež

Jana Hanšpachová, Zdeňka Křížová: Angličtina v říkadlech

Hodnocení: 1x
  • 4

Angličtina v říkadlech - Jana Hanšpachová; Zdeňka Křížková Zařazování pohybových her s říkadly má při výuce cizím jazykům mnoho jedinečných výhod. V době, kdy se malé dítě začíná nejvíce pohybovat, dochází zároveň k největšímu rozvoji řeči. Říkadla a hry s nimi umožňují unikátní a nenásilnou metodou propojit slova a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Angličtina v říkadlech
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Hanšpachová, Zdeňka Křížová: Angličtina v říkadlech koupíte i tady

Specifikace Jana Hanšpachová, Zdeňka Křížová: Angličtina v říkadlech

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 202 Kč

Zařazování pohybových her s říkadly má při výuce cizím jazykům mnoho jedinečných výhod. V době, kdy se malé dítě začíná nejvíce pohybovat, dochází zároveň k největšímu rozvoji řeči. Říkadla a hry s n ... a dál?

Produkt Jana Hanšpachová, Zdeňka Křížová: Angličtina v říkadlech

Jana Hanšpachová, Zdeňka Křížová: Angličtina v říkadlech - parametry

Název produktu: Jana Hanšpachová, Zdeňka Křížová: Angličtina v říkadlech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 202 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Angličtina v říkadlech - Jana Hanšpachová; Zdeňka Křížková Zařazování pohybových her s říkadly má při výuce cizím jazykům mnoho jedinečných výhod. V době, kdy se malé dítě začíná nejvíce pohybovat, dochází zároveň k největšímu rozvoji řeči. Říkadla a hry s nimi umožňují unikátní a nenásilnou metodou propojit slova a pohyby, navíc obsahují výrazný rytmus, takže si jejich text děti snadno zapamatují. Dítě se učí porozumět prvním smysluplným gestům a pohybům, která provázejí text říkadla, a aktivní metodou se naučí nejen mnoho cizích slovíček a základních frází. Knihu využijí rodiče s dětmi, učitelé MŠ a ZŠ, vedoucí kroužků či táborů s výukou cizích jazyků i speciální pedagogové pracující s dětmi s různými poruchami učení. PhDr. Jana Hanšpachová je učitelkou na základní škole. Je autorkou úspěšných knih Hry pro maminky s dětmi (Portál, 1997, 2004) a Veselé hry s malými dětmi (Portál, 1999), spoluautorkou knihy Angličtina plná her (Portál, 2005) a Pohádková angličtina (Portál, 2007). Zdeňka Křížová působí jako lektorka kurzů angličtiny pro učitele, metodička a recenzentka. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Učebnice pro ZŠ | Další ... od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.