Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jana Hanšpachová: Veselé hry s malými dětmi

Knihy naučná literatura

Jana Hanšpachová: Veselé hry s malými dětmi

Hodnocení: 1x
  • 4

Humor ovlivňuje pozitivně život dítěte, podporuje jeho kognitivní rozvoj, posiluje jeho sebedůvěru a socializaci, rozvíjí jeho citlivost a tvořivost. Kdo se v dětství naučí brát život s humorem, bude v dospělosti schopen zvládat nejrůznější situace s nadhledem. Humor, stejně jako hra, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78889
skladem

Jaké má kniha
Veselé hry s malými dětmi
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jana Hanšpachová: Veselé hry s malými dětmi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 197 Kč

Náměty k rozvoji smyslu pro humor dětí od 2 let. Humor ovlivňuje pozitivně život dítěte, podporuje jeho kognitivní rozvoj, posiluje jeho sebedůvěru a socializaci, rozvíjí jeho citlivost a tvořivost. Kdo se v dětství naučí brát život s humorem, bude v dospělosti schopen zvládat nejrůznější situace s nadhledem. Humor, stejně jako hra, patří neodmyslitelně patří k šťastnému dětství. Matka a ostatní členové rodiny by měli dítě často zásobovat různými humornými hrami. Jako zdroj nápadů nabízí autorka rodičům, » ... a dál?

Produkt Jana Hanšpachová: Veselé hry s malými dětmi

Jana Hanšpachová: Veselé hry s malými dětmi - parametry

Název produktu: Jana Hanšpachová: Veselé hry s malými dětmi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 197 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Humor ovlivňuje pozitivně život dítěte, podporuje jeho kognitivní rozvoj, posiluje jeho sebedůvěru a socializaci, rozvíjí jeho citlivost a tvořivost.

Kdo se v dětství naučí brát život s humorem, bude v dospělosti schopen zvládat nejrůznější situace s nadhledem. Humor, stejně jako hra, patří neodmyslitelně patří k šťastnému dětství. Matka a ostatní členové rodiny by měli dítě často zásobovat různými humornými hrami. Jako zdroj nápadů nabízí autorka rodičům, prarodičům i učitelkám v mateřských školách soubor tradičních i nových her a hříček povzbuzujících humor v rodině i v mateřské škole. Dovádění doma i venku

Tradiční i nové hříčky

Veselé zpívání Vtipy a scénky

Komické obrázky

Rozvoj fantazie a tvořivosti

Posilování sebedůvěry

Podněcování jazykové tvořivosti

Podpora komunikace

Zábavná pohybová cvičení Humor ovlivňuje pozitivně život dítěte, podporuje jeho kognitivní rozvoj, posiluje jeho sebedůvěru a socializaci, rozvíjí jeho citlivost a tvořivost. Kdo se v dětství naučí brát život s humorem, bude v dospělosti schopen zvládat nejrůznější situace s nadhledem. Humor, stejně jako hra, patří neodmyslitelně patří k šťastnému dětství. Matka a ostatní členové rodiny by měli dítě často zásobovat různými humornými hrami. Jako zdroj nápadů nabízí autorka rodičům, prarodičům i učitelkám v mateřských školách soubor tradičních i nových her a hříček povzbuzujících humor v rodině i v mateřské škole.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.