Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Haiderová, Helena Svobodová: Forum 1 - Studijní příručka - Jana Haiderová

Učebnice/Odborná literatura

Jana Haiderová, Helena Svobodová: Forum 1 - Studijní příručka - Jana Haiderová

Hodnocení: 6x
  • 3.16667

Učebnice Forum rozvíjí všeobecné i jazykově komunikativní schopnosti - pochopit, porozumět, zvládnout jazyk a kladou důraz na to, aby výuka byla studentu sympatická a dodala mu chuť se učit a podněcovala ho k aktivnímu přístupu. Tomu odpovídá i výběr nově pojatých dokumentů a cvičení, členění jednotlivých lekcí i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Haiderová, Helena Svobodová: Forum 1 - Studijní příručka - Jana Haiderová koupíte i tady

Specifikace Jana Haiderová, Helena Svobodová: Forum 1 - Studijní příručka - Jana Haiderová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 104 Kč

přehled francouzské mluvnice v češtině s doplněním o jevy obtížné pro naše studenty příklady ve francouzštině a jejich český ekvivalent připojené k výkladu mluvnice tabulka časování nepravidelných sloves abecední francouzsko-český slovníček slovníček uspořádaný podle lekcí pro snazší vyhledávání slovní zásoby slovní zásobu rozdělenou na základní » ... a dál?

Produkt Jana Haiderová, Helena Svobodová: Forum 1 - Studijní příručka - Jana Haiderová

Jana Haiderová, Helena Svobodová: Forum 1 - Studijní příručka - Jana Haiderová - parametry

Název produktu: Jana Haiderová, Helena Svobodová: Forum 1 - Studijní příručka - Jana Haiderová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Učebnice Forum rozvíjí všeobecné i jazykově komunikativní schopnosti - pochopit, porozumět, zvládnout jazyk a kladou důraz na to, aby výuka byla studentu sympatická a dodala mu chuť se učit a podněcovala ho k aktivnímu přístupu. Tomu odpovídá i výběr nově pojatých dokumentů a cvičení, členění jednotlivých lekcí i postupné uvádění gramatických struktur, které tvoří nezbytné základy rozvoje autonomního učení. Přináší dostatečné znalosti francouzského jazyka, chování a životního stylu, aby student zvládl běžnou komunikaci ve francouzštině. Také učí studenty poznávat, jednat, žít společně s druhými, tedy učit se učit i učit se být. Pracovní sešit k řadě učebnic Forum není v české verzi. K dispozici je pouze původní - francouzské vydání. - třídílný učebnicový soubor pro výuku francouzštiny - pro starší dospívající a dospělé studenty středních škol - každý díl pro 120 hodin výuky (první díl pro začátečníky) - při 3hodinách výuky jednotlivé díly na 2 roky - třetí díl pro pokročilé studenty po 250-300 hodinách výuky - odpovídá požadavkům Společného evropského referenčního rámce pro cizí jazyky - 1.díl připravuje na zkoušku DELF 1. stupně (A1, A2 a A3), - 2. díl prohlubuje přípravu na zkoušku DELF 1. stupně (A1, A2 a A3) - 3. díl připraví na DELF 1.stupně (A3 a A4) a DELF 2. stupně (A5 a A6) Členění učebnice 1. a 2. dílu - 3 moduly přibližují každodenní život, volný čas, mezilidské vztahy - každý modul má 3 lekce, nultá lekce tvoří úvod - úvod každé z 9 lekcí jasně formuluje cíl dané lekce: komunikativní, jazykový, interkulturní - situační fotografie uvádí určité fórum, ke kterému se váží texty iautentické dokumenty, odehrávají se v něm dialogy, které vedou studenta k cíli: jednat a reagovat (Agir et réagir) - po globálním porozumění si student utřídí nové jevy do systému v části věnované gramatice (Connaître et reconnaître) - oddíl (S´exprimer) nabízí prostředky k realizaci řečových záměrů, rozšíření slovní zásoby, fonetická cvičení a úkoly cílené na ústní ipísemný projev - na konci všech lekcí je zařazena lekce opakovací, je rozptýlením izábavou v hodině (Pause-jeux) - část poznávání vzájemné kultury a reálií (Interculturel) - je pojata zdvojího pohledu : chování a zvyklosti Francouzů a informace okulturním dědictví Francie formou malého ilustrovaného průvodce - každou lekci uzavírá část zkoušky (Point-DELF) - umožňující poznat úroveň znalostí - za poslední lekcí v učebnici je Portfolio - evaluace znalostí - znalosti je možné si ověřit na stránkách internetu: www.club-forum.com (doplňující aktivity, další autokorektivní cvičení a testy pro samostatnou práci studentů i výměnu zkušeností učitelů) - v učebnici je volně vložen osobní sešit (Carnet de route), do kterého si student v průběhu výuky a dle svých schopností zaznamenává a vytváří si tak vlastní agendu: gramatika (G) a slovníček (S) s osobními poznámkami po straně sešitu - na konci učebnice je přepis nahrávek, jejichž text v učebnici není, přehled mluvnice a tabulka časování sloves Pracovní sešit k


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.