MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Jana Florentýna Zatloukalová: Kuchařka pro dceru

Ostatní z kategorie knihy

Jana Florentýna Zatloukalová: Kuchařka pro dceru

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087049099

Kuchařka pro dceru Vás naučí vařit dobře a chutně.Jak ovládnout svoji kuchyň? Jak překonat nástrahy složitějších jídel a dosáhnout dokonalosti? Tohle všechno naučí kuchařky-začátečnice Kuchařka pro dceru tak, jak by je to naučila jejich matka, kdyby na to měla čas. Když se nezkušená dívka rozhodne naučit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239
skladem

Jaké má kniha
Kuchařka pro dceru
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Jana Florentýna Zatloukalová: Kuchařka pro dceru

Čerstvá hodnocení Jana Florentýna Zatloukalová: Kuchařka pro dceru

  • 5

Saša83, 25. listopadu 2015

Tuto kuchařku jsem si koupila, když jsem se stěhovala poprvé do vlastního bytu. Zkoušela jsem spoustu receptů a i když se ne vždy zadařilo, knížka má krásné ilustrace a recepty jsou popsány dost polopaticky i pro začátečníky, jako jsem já.)


Specifikace Jana Florentýna Zatloukalová: Kuchařka pro dceru

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 363 Kč

Jak se naučit vařit dobře a s chutí? Jak překonat nástrahy složitějších jídel a dosáhnout dokonalosti? Tohle všechno vás Kuchařka pro dceru naučí tak, jak by vás to naučila vaše matka, kdyby na to měla čas. ... a dál?

Produkt Jana Florentýna Zatloukalová: Kuchařka pro dceru

Jana Florentýna Zatloukalová: Kuchařka pro dceru - parametry

Název produktu: Jana Florentýna Zatloukalová: Kuchařka pro dceru
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 363 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kuchařka pro dceru Vás naučí vařit dobře a chutně.Jak ovládnout svoji kuchyň? Jak překonat nástrahy složitějších jídel a dosáhnout dokonalosti? Tohle všechno naučí kuchařky-začátečnice Kuchařka pro dceru tak, jak by je to naučila jejich matka, kdyby na to měla čas. Když se nezkušená dívka rozhodne naučit vařit, současné kuchařky jí příliš nepomohou – sklouzávají k příkazům, hemží se nejasnými pojmy, zapomínají upozorňovat na kritické okamžiky a nejčastější chyby. A už vůbec nedodají povzbuzení. Tato knížka je však jiná – vychází z praxe, kterou si prošla mladá žena, naučí vás o vaření přemýšlet, bude rádcem a kamarádkou, která sdělí nejen vlastní doporučení, ale také poodhalí své pocity. S vařením je to jako se čtením – nejdřív se musíte naučit písmenka, pak zvládnout slova a věty a nakonec si přečtete krásný román. Tato kniha dodá sebevědomí všem ženám, které objeví, že i v jejich kuchyni může vládnout štěstí a pohoda. Kuchařka pro dceru je kamarádka pro všechny dívky – dcery – které, stejně jako kdysi autorka, prošly kuchyní svých matek takřka nepoznamenány. Možná proto, že to tak bylo pohodlnější, možná že jen na společné vaření nikdy nenašly dost sil. Co se pak stane, když dojde na samotnou účast nezkušené dívky před vlastním sporákem? Evolučních variant příliš mnoho není: dívka na snahu připravit jakýkoli teplý pokrm vlastními silami rezignuje a po celý život bude tvrdit, že je v kuchyni nepoužitelná, případně, dívka se naučí zpaměti několik kulinářských kousků a ty pak s nepatrnými obměnami bude připravovat stále dokola, a nebo, dívka si zakoupí či dostane příslušnou kuchařskou začátečnickou literaturu a nechá se vést jejími řádky. Při větší troše štěstí ji neodradí ani případný neúspěch, ani nedostatek podrobných instrukcí; dívka vytrvá a pochopí, o čem vlastně dění pod pokličkami je. I ty nejzákladnější současné kuchařky bohužel sklouzávají k přikazování úkonů, hemží se nejasnými pojmy, zdráhají se přesně vysvětlovat, co se děje v hrnci nebo v pekáčku a zapomínají upozorňovat na kritické okamžiky a časté chyby. A už vůbec nedodají povzbuzení, které začátečníci tolik potřebují. Tato kuchařka je však jiná. Naučí vás nejen o vaření přemýšlet, ale vezme vás za ruku a ukáže na vlastní zkušenosti autorky, jak to při objevování nejrůznějších tajů v kuchyni chodí. Máte tak v rukou rádce a kamarádku, která sdělí nejen vlastní doporučení, ale také poodhalí své pocity. A pokusí se zabránit tomu, abyste se nedopustil zbytečných kulinářských katastrof. Publikace: Kuchařka pro dceru - 3. vydání - Zatloukalová Jana Florentýna. Kuchařka pro dceru (nebo i sestru, snachu, vnučku, či přítelkyni)

je kamarádka pro každého, kdo se chce naučit vařit dobře a s chutí.

Jak překonat nástrahy složitějších jídel a dosáhnout dokonalosti?

Tahle knížka je jiná než ostatní kuchařky pro začátečníky, je psaná

vtipně a s láskou - tak, jak vás může naučit vařit vaše máma.

Nepřikazuje, nehemží se nejasnými pojmy, nezdráhá se přesně

vysvětlovat, co se děje v h


Recenze Jana Florentýna Zatloukalová: Kuchařka pro dceru

Saša83, 25. listopadu 2015Tuto kuchařku jsem si koupila, když jsem se stěhovala poprvé do vlastního bytu. Zkoušela jsem spoustu receptů a i když se ne vždy zadařilo, knížka má krásné ilustrace a recepty jsou popsány dost polopaticky i pro začátečníky, jako jsem já.)
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Jana Florentýna Zatloukalová: Kuchařka pro dceru

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.