Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jana Čeňková, Anna Jonáková: Čítanka 4 pro základní školy

Knihy

Jana Čeňková, Anna Jonáková: Čítanka 4 pro základní školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Čítanka pro 4. ročník ZŠ - Juráčková I., Hubeňáková L.. Do čítanky byly umístěny texty různých forem, žánrů, typů, různého rozsahu a náročnosti. Lze v ní nalézt jak poezii (lidovou, umělou, písně atd.), tak prózu (pohádku – lidovou, autorskou, bajku, báje, pověsti, různé typy povídek pro děti – školní, rodinná, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Čítanka 4 pro základní ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Čeňková, Anna Jonáková: Čítanka 4 pro základní školy koupíte i tady

Specifikace Jana Čeňková, Anna Jonáková: Čítanka 4 pro základní školy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 84 Kč

Do čítanky byly umístěny texty různých forem, žánrů, typů, různého rozsahu a náročnosti. Lze v ní nalézt jak poezii (lidovou, umělou, písně atd.), tak prózu (pohádku – lidovou, autorskou, bajku, báje, ... a dál?

Produkt Jana Čeňková, Anna Jonáková: Čítanka 4 pro základní školy

Jana Čeňková, Anna Jonáková: Čítanka 4 pro základní školy - parametry

Název produktu: Jana Čeňková, Anna Jonáková: Čítanka 4 pro základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čítanka pro 4. ročník ZŠ - Juráčková I., Hubeňáková L.. Do čítanky byly umístěny texty různých forem, žánrů, typů, různého rozsahu a náročnosti. Lze v ní nalézt jak poezii (lidovou, umělou, písně atd.), tak prózu (pohádku – lidovou, autorskou, bajku, báje, pověsti, různé typy povídek pro děti – školní, rodinná, prázdninová, zážitková, z přírody atd.). Zastoupen je jak text umělecký, tak i naukový či populární. Mezi autory jednotlivých textů, jsou zařazeni jak čeští, tak zahraniční spisovatelé píšící pro děti. U cizích jmen je uvedena jejich výslovnost. Texty doprovází ilustrace těchto malířů: Lucie Dvořáková, Martina Skala, Eva Sýkorová Pekárková, Radka Holubcová, Aleš Čuma, Miroslav Růžek. Některé texty doprovází i ilustrace A. Borna, J. Šalamouna, J. Lady, Z. Smetany, J. Trnky, M. Browna, A. Uderza. Texty bohatě využívají práce s jazykem, vtipu, hry, poskytují náměty k zamyšlení a podněcují k zasazení do širších souvislostí. Texty byly seřazeny do 5 hlavních oddílů, které obsahují témata blízká dětem a jejich světu. Navíc se většina z nich snaží korespondovat s právě probíhajícím ročním obdobím. Jsou to tyto oddíly: V přírodní říši; Mezi lidmi; V našem těle i mimo něj; Včera, dnes a zítra; Doma i ve světě. Na konci knihy jsou zařazeny strany obsahující úkoly, jež se vztahují k jednotlivým literárním ukázkám. Úkoly jsou koncipovány do dvoustran, kdy v úvodu každé této dvoustrany je uvedena krátká definice nebo poučka určitého literárního pojmu či žánru, se kterým by děti měly pracovat nebo se s ním seznámit. Za touto teoretickou částí následuje pracovní část ke čtyřem nebo třem literárním textům. K definici se děti a učitelé mohou kdykoliv vrátit a používat ji jen v těch případech, kdy to uznají za vhodné. S doložkou MŠMT. Čítanka pro 4. ročník ZŠ - Juráčková I., Hubeňáková L. od nakladatelství Bookretail s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Čítanka 4 pro základní školy - Čeňková J., Ježková A.. Třetí díl ucelené řady nových čítanek zpracovaných v souladu s RVP. Představuje vyvážený výběr prózy a poezie tradiční i současné literatury pro děti. Široká nabídka otázek a úkolů pro školní i mimoškolní práci. Čítanku doplní jeden pracovní sešit. Metodická příručka společná pro celou řadu. Čítanka 4 pro základní školy - Čeňková J., Ježková A. od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Další díl ucelené řady nových čítanek zpracovaných v souladu s RVP.

Představuje vyvážený výběr prózy a poezie tradiční i současné literatury pro děti.

Široká nabídka otázek a úkolů pro školní i mimoškolní práci.

Formát B5, vazba pevná, šitá, 200 stran Schvalovací doložka 1857/2010-22 ze dne 8. 4. 2010


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.