Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Žufan, Jan Hán, Monika Klímová: Kapitoly z personálního a interkulturního managementu (E-KNIHA)

Učebnice/Odborná literatura

Jan Žufan, Jan Hán, Monika Klímová: Kapitoly z personálního a interkulturního managementu (E-KNIHA)

Hodnocení: 1x
  • 4

Kapitoly z personálního a interkulturního managementu - Jan Žufan, Jan Hán, Monika Klímová. Současné podnikatelské prostředí je nejen velmi turbulentní a náročné, ale je především, díky světové globalizaci, mnohonárodnostní. Je to pro náš svět dobře, nebo špatně? Na jedné straně se otevírá řada možností, modernizují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83901

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Žufan, Jan Hán, Monika Klímová: Kapitoly z personálního a interkulturního managementu (E-KNIHA)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 285 Kč

Publikace: Kapitoly z personálního a interkulturního managementu - Jan Žufan;Jan Hán;Monika Klímová. Současné podnikatelské prostředí je nejen velmi turbulentní a náročné, ale je především, díky světové globalizaci, mnohonárodnostní. Je to pro náš svět dobře, nebo špatně? Na jedné straně se otevírá řada možností, modernizují se veškeré činnosti a svět se sbližuje prostřednictvím znalostí, dovedností a objevů. Na druhé straně se zostřuje konkurenční boj a prohlubují se problémy v mezilidských vztazích v » ... a dál?

Produkt Jan Žufan, Jan Hán, Monika Klímová: Kapitoly z personálního a interkulturního managementu (E-KNIHA)

Jan Žufan, Jan Hán, Monika Klímová: Kapitoly z personálního a interkulturního managementu (E-KNIHA) - parametry

Název produktu: Jan Žufan, Jan Hán, Monika Klímová: Kapitoly z personálního a interkulturního managementu (E-KNIHA)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 285 Kč
Maximální cena: 350 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kapitoly z personálního a interkulturního managementu - Jan Žufan, Jan Hán, Monika Klímová. Současné podnikatelské prostředí je nejen velmi turbulentní a náročné, ale je především, díky světové globalizaci, mnohonárodnostní. Je to pro náš svět dobře, nebo špatně? Na jedné straně se otevírá řada možností, modernizují se veškeré činnosti a svět se sbližuje prostřednictvím znalostí, dovedností a objevů. Na druhé straně se zostřuje konkurenční boj a prohlubují se problémy v mezilidských vztazích v nadnárodních korporacích. Hranice mezi úspěchem a zkázou je velmi úzká a křehká. Co je tedy tím jazýčkem na váze, který posune společnost k úspěchu, nebo k zániku? Tímto jazýčkem je opět, jak jinak, člověk – pracovník. Jak je s ním ve firmě zacházeno, tak se bude společnost profilovat na mezinárodním trhu. Manažer, který toto nechápe, nemá šanci... Právě tito manažeři by měli mít knihu na nočním stolečku a číst si v ní vždy před spaním. Kapitoly z personálního a interkulturního managementu - Jan Žufan, Jan Hán, Monika Klímová od nakladatelství v kategorii | Management, Marketing | Management za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Kapitoly z personálního a interkulturního managementu - Jan Žufan; Jan Hán; Monika Klímová. Publikace se zabývá vybranými kapitolami strategického personálního

managementu s důrazem na hotelnictví a služby cestovního

ruchu. Je určena managementu hotelů a destinací cestovního ruchu,

studentům managementu a všem zájemcům o oblast řízení lidských

zdrojů. Jako první publikace v oblasti hotelnictví se zabývá

rozdíly mezi lidskými kulturami v managementu hotelnictví. Publikace: Kapitoly z personálního a interkulturního managementu - Jan Žufan; Jan Hán; Monika Klímová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.