Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jan Záhořík: Ohniska napětí v postkoloniální Africe

Knihy

Jan Záhořík: Ohniska napětí v postkoloniální Africe

Hodnocení: 1x
  • 4

Ohniska napětí v postkoloniální Africe - Jan Záhořík. Monografie se v interdisciplinární perspektivě zabývá známými i méně viditelnými ohnisky napětí především v Rohu Afriky, regionu Velkých jezer a západní Africe. Její základní tezí je předpoklad, že za drtivou většinou všech ohnisek napětí stojí krize státu a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.80194

Jaké má kniha
Ohniska napětí v postko..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Záhořík: Ohniska napětí v postkoloniální Africe

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 150 Kč

Monografie se v interdisciplinární perspektivě zabývá známými i méně viditelnými ohnisky napětí především v Rohu Afriky, regionu Velkých jezer a západní Africe. Její základní tezí je předpoklad, že z ... a dál?

Produkt Jan Záhořík: Ohniska napětí v postkoloniální Africe

Jan Záhořík: Ohniska napětí v postkoloniální Africe - parametry

Název produktu: Jan Záhořík: Ohniska napětí v postkoloniální Africe
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ohniska napětí v postkoloniální Africe - Jan Záhořík. Monografie se v interdisciplinární perspektivě zabývá známými i méně viditelnými ohnisky napětí především v Rohu Afriky, regionu Velkých jezer a západní Africe. Její základní tezí je předpoklad, že za drtivou většinou všech ohnisek napětí stojí krize státu a identity, která má své kořeny již v koloniální minulosti a špatném vládnutí postkoloniálního období. Publikace, která svým zaměřením vyplňuje určité vakuum na českém knižním trhu, je určena jako odborníkům, tak širší veřejnosti. Ohniska napětí v postkoloniální Africe - Jan Záhořík od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.