Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jan Vodňanský: Život a dílo - S úsměvem idiota - 4CD - Jan Vodňanský

Knihy

Jan Vodňanský: Život a dílo - S úsměvem idiota - 4CD - Jan Vodňanský

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Vodňanský & Skoumal : Život a dílo (CD): Výběr písní, situačních koláží, říkadel a divadelních improvizací z divadelních představení S úsměvem idiota; Hurá na Bastilu; S úsměvem Donkichota; Od půl jednej do čtvrt na 3; Večírek rozpadlých dvojic. Bonusy: Třicet šest bonusů, z toho 21 dosud nikdy nepublikovaných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Vodňanský: Život a dílo - S úsměvem idiota - 4CD - Jan Vodňanský koupíte i tady

Specifikace Jan Vodňanský: Život a dílo - S úsměvem idiota - 4CD - Jan Vodňanský

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 337 Kč

Výběr písní, situačních koláží, říkadel a divadelních improvizací z divadelních představení S úsměvem idiota; Hurá na Bastilu; S úsměvem Donkichota; Od půl jednej do čtvrt na 3; Večírek rozpadlých dvo ... a dál?

Produkt Jan Vodňanský: Život a dílo - S úsměvem idiota - 4CD - Jan Vodňanský

Jan Vodňanský: Život a dílo - S úsměvem idiota - 4CD - Jan Vodňanský - parametry

Název produktu: Jan Vodňanský: Život a dílo - S úsměvem idiota - 4CD - Jan Vodňanský
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 337 Kč
Maximální cena: 383 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Vodňanský & Skoumal : Život a dílo (CD): Výběr písní, situačních koláží, říkadel a divadelních improvizací z divadelních představení S úsměvem idiota; Hurá na Bastilu; S úsměvem Donkichota; Od půl jednej do čtvrt na 3; Večírek rozpadlých dvojic. Bonusy: Třicet šest bonusů, z toho 21 dosud nikdy nepublikovaných záznamů vystoupení autorské dvojice Jan Vodňanský a Petr Skoumal doplňuje komplet nahrávek z představení, konaných v Činoherním klubu koncem let šedesátých a z vystoupení po vysokoškolských klubech v letech sedmdesátých. Bonusy doplňují chybějící místa v diskografii tvůrců tam, kde kdysi řádila cenzura nebo dobový zákaz, znemožňující dvojici společnou činnost. Zdigitalizované a vyčištěné amatérské nahrávky završují svědectví o mimořádné události, jakou bylo pro diváky a posluchače každé z uvedených představení. Celý komplet se tak stává naprosto unikátním záznamem doby, zastavením času a dokladem o neobyčejné kongenialitě V&S, porovnatelné s tvorbou V+W nebo Suchého a Šlitra. Doprovodný booklet obsahuje zasvěcené texty Jiřího Černého a Radima Kopáče, osobitou vzpomínku pamětníka Jaromíra Slomka, řadu fotografií, plakátů, zajímavostí a ukázek z dobových kritik. 4CD plné pokladů legendární dvojice! Obsah: CD1: 1. Grizzly (S úsměvem idiota) 2. Sedí pán (S úsměvem idiota) 3. Nezdravé otužování (S úsměvem idiota) 4. Cirkusová (S úsměvem idiota) 5. Cha-cha-cha (S úsměvem idiota) 6. Cesta empírovým salonkem (S úsměvem idiota) 7. Ištván (S úsměvem idiota) 8. Bonton (S úsměvem idiota) 9. Definice neteře (S úsměvem idiota) 10. Pojďte dále, svatý otče (S úsměvem idiota) 11. Tri hvizdy (S úsměvem idiota) 12. Máme doma gorilu (S úsměvem idiota) 13. Bodal Hamlet (S úsměvem idiota) 14. Jednoho dne zrána (S úsměvem idiota) 15. Úvaha o pop-music (S úsměvem idiota) 16. Pověz, miláčku (S úsměvem idiota) 17. Pes (S úsměvem idiota) 18. O otoman (S úsměvem idiota) 19. Šla teta na snímkování (S úsměvem idiota) 20. Freude, Freude, Freude (S úsměvem idiota) 21. Rožnovský dědeček (S úsměvem idiota) 22. Dívčí lovecká (S úsměvem idiota) 23. Good bye, Jimmy (S úsměvem idiota) 24. Umění odejít aneb Já a my (S úsměvem idiota) 25. Jak mi dupou králíci (S úsměvem idiota) 26. Kdyby se mě někdo na něco ptal (S úsměvem idiota) 27. Přijede dóže z Benátek (S úsměvem idiota) 28. Mičurinova ulice (S úsměvem idiota) 29. Nedělní chvilka poezie (S úsměvem idiota) 30. Názorové střety (S úsměvem idiota) 31. Netřeba (S úsměvem idiota) 32. Motiv (S úsměvem idiota) 33. Dva keře (S úsměvem idiota) 34. Letadlo je velký pták (S úsměvem idiota) CD2: 1. Analýza Sněhurky (Hurá na Bastilu) 2. Pop-music (Hurá na Bastilu) 3. Uklidnění lékařem (Hurá na Bastilu) 4. Na předměstí (Hurá na Bastilu) 5. Hurů, hurů (Hurá na Bastilu) 6. Rosa padá na paty (Hurá na Bastilu) 7. Kosmická spolužačka (Hurá na Bastilu) 8. Lolita (Hurá na Bastilu) 9. Richard psí ocas (Hurá na Bastilu) 10. Drcení ořechů (Hurá na Bastilu) 11. Ta naše Ančí (Hurá na Bastilu) 12. Krásne je v Tatrách (Hurá na Bastilu) 13. Večerní požár


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.