Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Stejskal, Václav Dobrozemský: Nevýdělečné organizace v teorii

Učebnice/Odborná literatura

Jan Stejskal, Václav Dobrozemský: Nevýdělečné organizace v teorii

Hodnocení: 1x
  • 4

Nevýdělečné organizace v teorii, 2. aktualizované vydání - Stejskal Jan,Václav Dobrozemský Aktualizováno dle právního stavu k 1. 1. 2016. Aktualizovaná publikace Nevýdělečné organizace v teorii, 2. vydání je první knihou svého druhu na toto téma od rekodifikace. Podrobně se věnuje spolkům, ústavům, obecně prospěšným ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.66667

Jaké má kniha
Nevýdělečné organizace ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Stejskal, Václav Dobrozemský: Nevýdělečné organizace v teorii koupíte i tady

Specifikace Jan Stejskal, Václav Dobrozemský: Nevýdělečné organizace v teorii

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 371 Kč

Aktualizováno dle právního stavu k 1. 1. 2016. Aktualizovaná publikace Nevýdělečné organizace v teorii, 2. vydání je první knihou svého druhu na toto téma od rekodifikace. Podrobně se věnuje spolkům, ... a dál?

Produkt Jan Stejskal, Václav Dobrozemský: Nevýdělečné organizace v teorii

Jan Stejskal, Václav Dobrozemský: Nevýdělečné organizace v teorii - parametry

Název produktu: Jan Stejskal, Václav Dobrozemský: Nevýdělečné organizace v teorii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 371 Kč
Maximální cena: 455 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nevýdělečné organizace v teorii, 2. aktualizované vydání - Stejskal Jan,Václav Dobrozemský Aktualizováno dle právního stavu k 1. 1. 2016. Aktualizovaná publikace Nevýdělečné organizace v teorii, 2. vydání je první knihou svého druhu na toto téma od rekodifikace. Podrobně se věnuje spolkům, ústavům, obecně prospěšným společnostem, nadacím a nadačním fondům, nebo třeba také církvím a politických stranám. Na začátku vymezuje pojmy nutně související s nevýdělečnými organizacemi, např. pojem veřejná a vzájemná prospěšnost. Dále se zabývá obecnými právními principy existence nevýdělečných organizací, adaptací na novou právní úpravu, statutárními orgány. Jednotlivé kapitoly se podrobně zabývají konkrétní právní formou nevýdělečných organizací, komentují důležité předpisy, které se k nim vztahují, jako třeba zákon o účetnictví, zákon o daních z příjmů či NOZ. Publikace provádí čtenáře procesem založení nevýdělečné organizace, přes vymezení hlavní a vedlejší činnosti, stanovami, až po eventuální zrušení a zánik organizace. Kniha je napsaná velmi čtivě a strukturovaně, díky tomu v ní čtenář nalezne komplexního průvodce tematikou nevýdělečných organizací. Přidanou hodnotou této monografie je komplexní pohled na problematiku nevýdělečných organizací, právní úpravu jejich postavení a vnitřního práva, která vyplývá ze současně účinných právních předpisů. Jednotlivé kapitoly představují ucelený soubor poznatků o dané problematice, včetně retrospektivních pohledů, právní analýzy a návrhu na možná řešení aplikovatelná v praxi. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Právo od Wolters Kluwer naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Přidanou hodnotou této monografie je komplexní pohled na problematiku nevýdělečných organizací, právní úpravu jejich postavení a vnitřního práva, která vyplývá ze současně účinných právních předpisů. Jednotlivé kapitoly představují ucelený soubor poznatků o dané problematice, včetně retrospektivních pohledů, právní analýzy a návrhu na možná řešení aplikovatelná v praxi. „Publikácia poskytuje komplexný pohl’ad na danú problematiku, určite prispeje k zjednoteniu diferencovaných pohl’adov na postavenie a existenciu jednotlivých právnych foriem těchto organizácií. Publikácia představuje unikátny súbor informácií, ktorý je užitočný jednak pro odborníkov, tak aj pre pracovníkov neziskových organzácií, ale aj študentom či záujemcom širokej odbornej a laickej verejnosti o tento rozsiahly a dôležitý segment národného hospodárstva.“ prof. Ing. Helena Kuvíková, PhD.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.