Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Roth, Marcela Sekyrová: Parkinsonova nemoc - 4. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Jan Roth, Marcela Sekyrová: Parkinsonova nemoc - 4. vydání

Hodnocení: 2x
  • 4

Parkinsonova nemoc - 4. vydání - Roth Jan, a kolektiv Sekyrová Marcela. Kniha předkládá čtenáři nejnovější známá fakta o možných příčinách, mechanismech vzniku a projevech Parkinsonovy nemoci. Dále jsou zde podrobně popsány možnosti léčby, včetně nového neurochirurgického postupu – hluboké mozkové stimulace. Jedna z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Roth, Marcela Sekyrová: Parkinsonova nemoc - 4. vydání koupíte i tady

Specifikace Jan Roth, Marcela Sekyrová: Parkinsonova nemoc - 4. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 152 Kč

Kniha předkládá čtenáři nejnovější známá fakta o možných příčinách, mechanismech vzniku a projevech Parkinsonovy nemoci. Dále jsou zde podrobně popsány možnosti léčby, včetně nového neurochirurgického postupu - hluboké mozkové stimulace. Jedna z hlavních kapitol je věnována rehabilitačnímu cvičení, její součástí jsou i přehledné obrázky. Předmětem samostatné kapitoly jsou také informace o možnostech terapie řečové poruchy u tohoto onemocnění. Velký důraz je v textu kladen na praktické rady nemocným a rodinám » ... a dál?

Produkt Jan Roth, Marcela Sekyrová: Parkinsonova nemoc - 4. vydání

Jan Roth, Marcela Sekyrová: Parkinsonova nemoc - 4. vydání - parametry

Název produktu: Jan Roth, Marcela Sekyrová: Parkinsonova nemoc - 4. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 116 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Parkinsonova nemoc - 4. vydání - Roth Jan, a kolektiv Sekyrová Marcela. Kniha předkládá čtenáři nejnovější známá fakta o možných příčinách, mechanismech vzniku a projevech Parkinsonovy nemoci. Dále jsou zde podrobně popsány možnosti léčby, včetně nového neurochirurgického postupu – hluboké mozkové stimulace. Jedna z hlavních kapitol je věnována rehabilitačnímu cvičení, její součástí jsou i přehledné obrázky. Předmětem samostatné kapitoly jsou také informace o možnostech terapie řečové poruchy u tohoto onemocnění. Velký důraz je v textu kladen na praktické rady nemocným a rodinám ohledně zařízení bytu, zvládání běžných denních činností atd. Autoři nezapomněli ani na sociálně právní informatorium a bližší popis náplně činnosti Společnosti Parkinson v České republice. Parkinsonova nemoc - 4. vydání - Roth Jan, a kolektiv Sekyrová Marcela od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.