Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jan Ostřížek: Public Private Prtnership Příležitost a výzva

Knihy naučná literatura

Jan Ostřížek: Public Private Prtnership Příležitost a výzva

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Jan Ostřížek, Cílem publikace je seznámit čtenáře s kontrakty typu PPP, jakožto alternativou financování veřejných infrastruktur a služeb. Na konkrétních případech je uvedeno, jak vytvořit PPP projekt, který má šanci uspět v konkurenci s ostatními projekty. Autoři popisují, jak se vyvarovat nejčastějších chyb ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Ostřížek: Public Private Prtnership Příležitost a výzva koupíte i tady

Specifikace Jan Ostřížek: Public Private Prtnership Příležitost a výzva

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 551 Kč

Sbírka dvanácti apokalyptických scénářů, v nichž celosvětově známí autoři fantastiky jako Gregory Benford, Gardner Dozois, Nancy Kress, Geoffrey A. Landis, Fritz Leiber, Larry Niven, Frederik Pohl či ... a dál?

Produkt Jan Ostřížek: Public Private Prtnership Příležitost a výzva

Jan Ostřížek: Public Private Prtnership Příležitost a výzva - parametry

Název produktu: Jan Ostřížek: Public Private Prtnership Příležitost a výzva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 551 Kč
Maximální cena: 569 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Jan Ostřížek, Cílem publikace je seznámit čtenáře s kontrakty typu PPP, jakožto alternativou financování veřejných infrastruktur a služeb. Na konkrétních případech je uvedeno, jak vytvořit PPP projekt, který má šanci uspět v konkurenci s ostatními projekty. Autoři popisují, jak se vyvarovat nejčastějších chyb a jak naopak využít výhody, které daný subjekt má. Jednotlivé kapitoly jsou zaměřeny na tvorbu projektu, zahraniční zkušenosti, právní rámec PPP v České republice, hodnocení investic a možnosti projektového financování. Samostatná kapitola je věnována rizikum (a jejich řízení) v projektech PPP. Nechybí ani informace o institucionálním zabezpečení PPP v ČR a o realizovaných a připravovaných projektech. Text obsahuje řadu příkladů, případové studie, výňatky z příslušné legislativy a základních dokumentů. Příležitost a výzva je hlavním mottem projektů PPP. Kniha Jana Ostřížka a kol. přináší ucelené zpracování tématu Public Private Partnership tak, aby čtenář snadno pochopil, proč je partnerství soukromého a veřejného sektoru v posledních letech takovou výzvou. PPP projekty se používají ve všech vyspělých zemích světa nejen proto, že veřejný sektor může ušetřit peníze daňových poplatníků, ale hlavně proto, že v sobě skrývají celou řadu příležitostí a přenos vybraných rizik na soukromé společnosti. Kniha bude jistě velkým přínosem pro větší veřejné povědomí o Public Private Partnership, ale bude i první „učebnicí“ v českém jazyce, která se tématem erudovaně zabývá. Ing. Filip Drapák předseda představenstva, výkonný ředitel PPP Centrum ČR Druh sortimentu : Kniha, Public Private Prtnership Příležitost a výzva, Jazyk : Čeština, Počet stran : 284 Sbírka dvanácti apokalyptických scénářů, v nichž celosvětově známí autoři fantastiky jako Gregory Benford, Gardner Dozois, Nancy Kress, Geoffrey A. Landis, Fritz Leiber, Larry Niven, Frederik Pohl či Public Private Prtnership BP67 - C.H.Beck pro praxi - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 284 str. - ISB Autor knihy Ostřížek, kolektív autorov, Vydavatelstvo C. H. Beck,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.