Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jan Onder, Bohuslava Holubová: StarDance

Knihy

Jan Onder, Bohuslava Holubová: StarDance

Hodnocení: 0x
  • 4

Unikátní kniha StarDance ...když hvězdy tančí vás zavede na hvězdné parkety tančících hvězd, které zazářily na obrazovkách České televize. Nahlédnete nejen na jeviště, ale i do zákusilí a do těžkých chvil plného nacvičování, vymknutých kotníků a bolavých palců. Kniha je plná zajímavých rozhovorů, autentických vzpomínek a osobitých výroků, které skvěle doplňuje obrazový materiál. Dozvíte se také vše o tom, jak se pořad připravuje, bez čeho by se neobešel a jak se daří hvězdám po skončení soutěže. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.90591
skladem

Jaké má kniha
StarDance
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Onder, Bohuslava Holubová: StarDance koupíte i tady

Specifikace Jan Onder, Bohuslava Holubová: StarDance

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 339 Kč

Ojedinělá dokumentární mozaika rozhovorů, autentických vzpomínek a dobových výroků, dokreslená velkorysým obrazovým materiálem. ... a dál?

Produkt Jan Onder, Bohuslava Holubová: StarDance

Jan Onder, Bohuslava Holubová: StarDance - parametry

Název produktu: Jan Onder, Bohuslava Holubová: StarDance
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 339 Kč
Maximální cena: 599 Kč
Ušetríte až: 260 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

StarDance ...když hvězdy tančí - Holubová Bohuslava, Onder Jan, Ojedinělá dokumentární mozaika rozhovorů, autentických vzpomínek a dobových výroků, dokreslená velkorysým obrazovým materiálem. Když hvězdy tančí ve StarDance, užívají si příznivci tohoto pořadu České televize každoroční přehlídku krásy a elegance v podobě mistrného propojení obdivuhodných tanečních výkonů v nádherných tanečních úborech, špičkových hudebních aranžmá s úžasnými pěveckými výkony a nenuceného, ale přitom kultivovaného a vtipného vystupování moderátorů. Od podzimu do předvánočního času se tak daří vytvářet podmanivou atmosféru hvězdných okamžiků, jejichž odlesky se přenáší do mnoha domácností, kde svým favoritům často fandí celá rodina. Díky pořadu StarDance kolem dokola tak trochu nahlížíme za kulisy a jsme svědky toho, jak se rodí hvězdná sláva – v poctivé tréninkové dřině v propocených tričkách, s vymknutými kotníky, bolavými palci a namoženými zády a před blížícím se přímým přenosem ve značném psychickém stresu. O to větší euforie nastane u tančících osobností a jejich profesionálních partnerů, když se jim vystoupení neobyčejně vydaří a hřejí se na výsluní slávy a přízně publika.Tato kniha se také snaží zachytit obojí – jak hvězdné okamžiky, tak to, co jim předcházelo, ale i co následovalo po skončení soutěže. Vrací se až do roku 2006, k prvnímu StarDance, aby následně znovu přivedla na scénu všech sedm Králů a Královen tanečního parketu, aby připomněla Nekorunované královny – tedy VIP tanečnice, které neusedly na pomyslný nejvyšší trůn jen proto, že ve finále dali diváci své hlasy někomu jinému, aby ukázala, že sice Není každý Fred Astaire, ale diváky si získat dovede. Samozřejmě nezapomíná na stálice StarDance – noblesní moderátory Marka Ebena a Terezu Kostkovou ani na porotu v podobě Třinácti spravedlivých. Kromě toho dává nahlédnout do zákulisí, abychom se dozvěděli, jak se StarDance připravuje a bez čeho by se neobešlo. Autorka Bohuslava Holubová, zkušená novinářka, která „byla při tom“, neboť se u několika ročníků StarDance podílela na promotion, si ke spolupráci na knize přizvala i další „lidi kolem StarDance“. S některými pořídila rozhovory, jiní si vybavili své vzpomínky. Autorka texty okořenila trefnými poznámkami zúčastněných a citacemi z tehdejších médií a vše propojila svým zasvěceným komentářem a doplnila faktografickými přehledy. Tanečník, choreograf, učitel tance a odborný poradce Jan Onder přispěl do knihy svými osobními zážitky a také charakteristikou soutěžních tanců. z kategorie Knihy | Beletrie | Zfilmované knihy | Knižní adaptace filmů a seriálů od Edice České televize naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.