Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jan Maťátko: Elektronika

Knihy

Jan Maťátko: Elektronika

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice popisuje metody řešení elektrických obvodů, obecné vlastnosti základních pasivních součástek i jejich jednoduchých kombinací a chování těchto součástek v obvodech střídavého proudu. Dále se věnuje principům činnosti a vlastnostem polovodičových diod a různých druhů tranzistorů a vysvětlení činnosti a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Maťátko: Elektronika koupíte i tady

Specifikace Jan Maťátko: Elektronika

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 246 Kč

Učebnice popisuje metody řešení elektrickýchobvodů, obecné vlastnosti základníchpasivních součástek i jejich jednoduchýchkombinací a chování těchto součástek vobvodech střídavého proudu. Dále se věnuj ... a dál?

Produkt Jan Maťátko: Elektronika

Jan Maťátko: Elektronika - parametry

Název produktu: Jan Maťátko: Elektronika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 246 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice popisuje metody řešení elektrických obvodů, obecné vlastnosti základních pasivních součástek i jejich jednoduchých kombinací a chování těchto součástek v obvodech střídavého proudu. Dále se věnuje principům činnosti a vlastnostem polovodičových diod a různých druhů tranzistorů a vysvětlení činnosti a provedení některých typů laserů. Nově je doplněna kapitola o elektronických zobrazovacích jednotkách (LCD, plazmové a dotykové obrazovky). Pochopení látky nevyžaduje široký matematický aparát. Je však nutné dobře ovládat algebru s komplexními čísly a konstrukci i čtení grafů v lineárních i logaritmických stupnicích a osách. Výklad je propojen podrobným návodným textem tak, aby student mohl učebnici s úspěchem použít i k samostatnému studiu. Řada příkladů a kontrolních otázek, uvedených u jednotlivých kapitol, dovoluje důkladné procvičení látky. Pro značné množství faktů, tabulkových údajů, grafů, vztahů pro převody dynamických parametrů zesilovacích součástek i vzorců pro výpočty vlastností základních obvodů, které jsou rozptýleny ve velkém množství technických publikací, plní kniha i funkci technické příručky. Určeno pro výuku ve 2. a 3. ročníku oborů elektronika, elektronická zařízení na SŠ, vhodná pro přípravu k maturitě. Lektorovali Ing. Ladislav Vomela, Ing. Václav Kramář a Ing. Oldřich Bareš. Historie vydání 1. vydání, SNTL 2. vydání, SNTL 3. vydání/1. vydání u Idea Servis - 1995 - ISBN 80-85970-00-7, (272 stran) 4. vydání/2. vydání u Idea Servis - 1998 - ISBN 80-85970-20-1, (272 stran) 5. vydání/3. vydání u Idea Servis - 2002 - ISBN 80-85970-42-2, (328 stran, 160 Kč) 6. vydání/4. vydání u Idea Servis - 2005 - ISBN 80-85970-49-X, (328 stran) 6. vydání/5. doplněné a upravené vydání u Idea Servis - 2008 - ISBN 978-80-85970-64-7, (362 stran, 293 obrázků a tabulek, 299 Kč) Autor knihy Jan Maťátko, Vydavatelstvo Idea servis,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.