Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Kuklík, Petra Skřejpková: Kořeny a inspirace velkých kodifikací

Učebnice/Odborná literatura

Jan Kuklík, Petra Skřejpková: Kořeny a inspirace velkých kodifikací

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Kořeny a inspirace velkých kodifikací - Příspěvek k aplikaci Principů E.F.Smidaka  - Kuklík, Jan; Skřejpková, Petra. Dějiny evropského práva jsou od dávných časů spojeny s vývojem kodifikací, tedy zákonů či zákoníků upravujících základní právní vztahy jednotlivých právních odvětví. Nejvýznamnějšími z nich, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Kuklík, Petra Skřejpková: Kořeny a inspirace velkých kodifikací koupíte i tady

Specifikace Jan Kuklík, Petra Skřejpková: Kořeny a inspirace velkých kodifikací

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 149 Kč

Dějiny evropského práva jsou od dávných časů spojeny s vývojem kodifikací, tedy zákonů či zákoníků upravujících základní právní vztahy jednotlivých právních odvětví. Nejvýznamnějšími z nich, motivy, k ... a dál?

Produkt Jan Kuklík, Petra Skřejpková: Kořeny a inspirace velkých kodifikací

Jan Kuklík, Petra Skřejpková: Kořeny a inspirace velkých kodifikací - parametry

Název produktu: Jan Kuklík, Petra Skřejpková: Kořeny a inspirace velkých kodifikací
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 151 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Kořeny a inspirace velkých kodifikací - Příspěvek k aplikaci Principů E.F.Smidaka  - Kuklík, Jan; Skřejpková, Petra. Dějiny evropského práva jsou od dávných časů spojeny s vývojem kodifikací, tedy zákonů či zákoníků upravujících základní právní vztahy jednotlivých právních odvětví. Nejvýznamnějšími z nich, motivy, které k jejich vytvoření vedly, jejich strukturou a právními instrumenty, ale i společenským a politickým kontextem jejich vzniku se zabývá moderně pojatá monografie zkušených autorů, kteří se se stejnou jistotou pohybují na poli právním i historickém. Publikace slouží jako významný studijní materiál (příspěvek k aplikaci "Principů" E.F. Smidaka) Publikace: Kořeny a inspirace velkých kodifikací - Příspěvek k aplikaci Principů E.F.Smidaka  - Kuklík, Jan; Skřejpková, Petra. Kořeny a inspirace velkých... - Příspěvek k aplikaci Principů E.F.Smidaka - Edice: Avenira - Brain team - Jazyk: CZ - Vazba: Pev Jan Kuklík; Petra SkřejpkováPříspěvek k aplikaci Principů E.F.SmidakaBrain team 2008, edice AveniraKniha, čeština, 200 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.