Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Jan Kudláček, Jiřina Rákosníková, Jiří Pavlica: Studánko rubínko

Knihy pro děti a mládež

Jan Kudláček, Jiřina Rákosníková, Jiří Pavlica: Studánko rubínko

Hodnocení: 1x
  • 4

Písničky, říkadla, koledy a další perly lidové slovesnosti včetně tradičních her nás provází jarem od prvních sněženek přes velikonoční svátky až po svátek sv. Jana. Ilustrace Jan Kudláček. Tak zní úvodní verš „Písně o Studánce Rubínce“ Miloslava Bureše, kterou pod názvem „Otvírání studánek“ neopakovatelným způsobem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Kudláček, Jiřina Rákosníková, Jiří Pavlica: Studánko rubínko koupíte i tady

Specifikace Jan Kudláček, Jiřina Rákosníková, Jiří Pavlica: Studánko rubínko

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 310 Kč

Písničky, říkadla, koledy a další perly lidové slovesnosti včetně tradičních her nás provází jarem od prvních sněženek přes velikonoční svátky až po svátek sv. Jana. Ilustrace Jan Kudláček. Tak zní úvodní verš „Písně o Studánce Rubínce“ Miloslava Bureše, kterou pod názvem „Otvírání studánek“ neopakovatelným způsobem zhudebnil Bohuslav Martinů. Právě motiv studánky a další připomínky voděnky čisté, nezkalené, se vinou novou knížkou, kterou pro děti a jejich rodiče sestavila pedagožka Jiřina Rákosníková s vydatnou » ... a dál?

Produkt Jan Kudláček, Jiřina Rákosníková, Jiří Pavlica: Studánko rubínko

Jan Kudláček, Jiřina Rákosníková, Jiří Pavlica: Studánko rubínko - parametry

Název produktu: Jan Kudláček, Jiřina Rákosníková, Jiří Pavlica: Studánko rubínko
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 310 Kč
Maximální cena: 398 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Písničky, říkadla, koledy a další perly lidové slovesnosti včetně tradičních her nás provází jarem od prvních sněženek přes velikonoční svátky až po svátek sv. Jana. Ilustrace Jan Kudláček. Tak zní úvodní verš „Písně o Studánce Rubínce“ Miloslava Bureše, kterou pod názvem „Otvírání studánek“ neopakovatelným způsobem zhudebnil Bohuslav Martinů. Právě motiv studánky a další připomínky voděnky čisté, nezkalené, se vinou novou knížkou, kterou pro děti a jejich rodiče sestavila pedagožka Jiřina Rákosníková s vydatnou pomocí malíře Jana Kudláčka a hudebníka Jiřího Pavlici. Písničky, říkadla, koledy a další perly lidové slovesnosti včetně tradičních her nás provází jarem od prvních sněženek přes velikonoční svátky až po svátek sv. Jana. A s půvabnými ilustracemi, notovými záznamy a hudebním CD s nahrávkami skupiny Hradišťan je knížka skvělou pomůckou (nejen) k domácím hrám a hraní. Součástí knihy je CD skupiny Hradišťan. Obsah: 1. Studánko Rubínko 2. Jaro 3. Sněženky / Bledulky 4. Čáp letí přes moře 5. Viju, viju, věneček 6. Konvalinka 7. Blatouchy I 8. Blatouchy II 9. Píšťala 10. Dělám, dělám píšťalenku 11. Smrtná neděla 12. Když se hory zelenaly 13. Velikonoční čas 14. O čem se zpěvným ptáčkům zdává 15. Datel 16. Dětí jako smetí (Kos se směje) 17. K čemu by byl kosu nos 18. Moudrý pták sova 19. Sedí vrabec 20. Uspávanka se studánkou 21. Mlýnek 22. Dřímotěnka 23. Spi, synáčku, spi 24. Hop, hop, můj koníčku 25. Probuzení 26. Svatý Jiří vstal 27. Máky 28. Zvonička 29. Zvoním, zvoním / Jehňátko 30. Mráček / Mraky / Deštík 31. Pradlenka 32. Daj Pán Bůh deštíčka 33. Studánka (Tancovala v lese víla)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.