Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jan Honzík: Jednota v rozmanitosti

Knihy

Jan Honzík: Jednota v rozmanitosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Jednota v rozmanitosti. - Jan Honzík, Kniha vznikla v rámci stejnojmenného projektu, jehož smyslem je vytvářet porozumění a harmonii mezi různými buddhistickými tradicemi, školami a skupinami v České republice. Je zároveň ojedinělou příležitostí představit čtenářům souhrnně českou buddhistickou scénu. Jádro knihy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Honzík: Jednota v rozmanitosti koupíte i tady

Specifikace Jan Honzík: Jednota v rozmanitosti

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 194 Kč

Kniha vznikla v rámci stejnojmenného projektu, jehož smyslem je vytvářet porozumění a harmonii mezi různými buddhistickými tradicemi, školami a skupinami v České republice. Je zároveň ojedinělou příle ... a dál?

Produkt Jan Honzík: Jednota v rozmanitosti

Jan Honzík: Jednota v rozmanitosti - parametry

Název produktu: Jan Honzík: Jednota v rozmanitosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 280 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jednota v rozmanitosti. - Jan Honzík, Kniha vznikla v rámci stejnojmenného projektu, jehož smyslem je vytvářet porozumění a harmonii mezi různými buddhistickými tradicemi, školami a skupinami v České republice. Je zároveň ojedinělou příležitostí představit čtenářům souhrnně českou buddhistickou scénu. Jádro knihy tvoří články o buddhistických skupinách, školách a dobročinných iniciativách působících v České republice. Současné dění na české buddhistické scéně uvádí do historického kontextu několik retrospektivních esejů. Rozmanitost různých buddhistických tradic i osobních přístupů k dharmě se zrcadlí v původních rozhovorech s významnými buddhistickými učiteli a osobnostmi. Další články se věnují vztahu buddhismu a psychoterapie, zkoumání vlivu meditace na fungování mozku nebo buddhistickému umění v českých sbírkách. Na projektu a na přípravě knihy spolupracovalo kolem čtyřiceti českých buddhistických skupin a řada dalších osob věnujících se buddhismu. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Náboženství | Buddhismus od DharmaGaia naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Přehled buddhistických tradic, škol, spolků, iniciativ a osobností v ČR. Jednota v rozmanitosti - od authora a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz 2010. Požadavky kladené na manažery v dnešním bouř


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.