Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Dvořák: Odmaturuj ze společenských věd

Učebnice/Odborná literatura

Jan Dvořák: Odmaturuj ze společenských věd

Hodnocení: 1x
  • 4

Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání. Nakladatelství DIDAKTIS připravuje nové vydání úspěšného titulu Odmaturuj! ze společenských věd z edice Odmaturuj! Edice Odmaturuj! je primárně určena na přípravu k maturitní zkoušce, a to především k maturitní zkoušce v části ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Odmaturuj ze společensk..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Dvořák: Odmaturuj ze společenských věd koupíte i tady

Specifikace Jan Dvořák: Odmaturuj ze společenských věd

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 209 Kč

Edice Odmaturuj! je primárně určena na přípravu k maturitní zkoušce, a to především k maturitní zkoušce v části profilové, taktéž slouží k přípravě na přijímací zkoušky na vysoké školy s humanitním zaměřením. Titul Odmaturuj! ze společenských věd však v novém vydání doporučujeme také pro průběžnou přípravu v předmětu základy společenských věd či občanská výchova na středních školách. I když tituly z edice Odmaturuj! nejsou koncipovány jako učebnice, je do nich zařazeno z hlediska obsahové komplexnosti » ... a dál?

Produkt Jan Dvořák: Odmaturuj ze společenských věd

Jan Dvořák: Odmaturuj ze společenských věd - parametry

Název produktu: Jan Dvořák: Odmaturuj ze společenských věd
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání. Nakladatelství DIDAKTIS připravuje nové vydání úspěšného titulu Odmaturuj! ze společenských věd z edice Odmaturuj! Edice Odmaturuj! je primárně určena na přípravu k maturitní zkoušce, a to především k maturitní zkoušce v části profilové, taktéž slouží k přípravě na přijímací zkoušky na vysoké školy s humanitním zaměřením. Titul Odmaturuj! ze společenských věd však v novém vydání doporučujeme také pro průběžnou přípravu v předmětu základy společenských věd či občanská výchova na středních školách. I když tituly z edice Odmaturuj! nejsou koncipovány jako učebnice, je do nich zařazeno z hlediska obsahové komplexnosti veškeré středoškolské učivo.Titul je zpracován dle RVP pro gymnázia a RVP pro střední odborné vzdělávání. Nové vydání bude aktualizované podle legislativy účinné k 1. 1. 2015, bude doplněno o nové teoretické poznatky v rámci jednotlivých vědních disciplín a o praktické příklady. Obsah knihy je členěn do následujících tematických celků: PolitologiePrávoMezinárodní vztahyEkonomieSociologiePsychologieFilozofieEtikaLogika a teorie vědyReligionistikaFinanční gramotnostPo grafické stránce je důležitou změnou převedení titulu do barevného provedení na bílém podkladu, výklad je doplněn řadou schémat, tabulek a grafů. Nově byl přidán také odkazový aparát v rámci textu a odkazy na podstatné internetové zdroje. Odmaturuj! ze společenských věd - nové vydání od nakladatelství v kategorii | | Maturita | Edice Odmaturuj! za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Odmaturuj! ze společenských věd (aktualizováno 2015). Druhé, přepracované vydání této učebnice je aktualizované podle

legislativy účinné k 1. 1. 2015 a doplněné o nové teoretické

poznatky v rámci jednotlivých vědních disciplín. Obsah knihy je členěn do následujících tematických celků:

- Politologie

- Právo

- Mezinárodní vztahy

- Ekonomie

- Sociologie

- Psychologie

- Filozofie

- Etika

- Logika a teorie vědy

- Religionistika

- Finanční gramotnost Publikace je vhodná pro:

- studenty a učitele na všech typech středních škol jako řádná

učebnice do výuky,

- maturanty jako kompletní přehled středoškolského učiva,

- uchazeče o studium na vysokých školách při přípravě na přijímací

zkoušky. Titul odpovídá Rámcovému vzdělávacímu programu pro gymnázia a

Rámcovým vzdělávacím programům pro odborné vzdělávání. Publikace: Odmaturuj! ze společenských věd (aktualizováno 2015).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.