Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Bydžovský: Diferenciální diagnostika nejčastějších symptomů

Učebnice/Odborná literatura

Jan Bydžovský: Diferenciální diagnostika nejčastějších symptomů

Hodnocení: 1x
  • 4

Diferenciální diagnostika nejčastějších symptomů - Jan Bydžovský. Kniha ve stručnosti rozebírá diferenciální diagnostiku 21 nejčastějších nespecifických obtíží (bolest hlavy, bolest břicha, zvracení, změna frekvence stolice, krvácení do GIT, vykašlávání krve, bolest dolní části zad, bolest na hrudi, srdeční arytmie, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86852
skladem

Jaké má kniha
Diferenciální diagnosti..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Bydžovský: Diferenciální diagnostika nejčastějších symptomů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 95 Kč

Kniha ve stručnosti rozebírá diferenciální diagnostiku 21 nejčastějších nespecifických obtíží (bolest hlavy, bolest břicha, zvracení, změna frekvence stolice, krvácení do GIT, vykašlávání krve, bolest dolní části zad, bolest na hrudi, srdeční arytmie, dušnost, kašel, hypotenze, poruchy vědomí, mdloba – kolaps, závrať, horečka, křečové stavy, otok končetiny, žloutenka, zvětšené uzliny, krev v moči). U každého příznaku uvádí vhodné anamnestické otázky, provedená vyšetření a následně nejčastější příčiny, většinou s » ... a dál?

Produkt Jan Bydžovský: Diferenciální diagnostika nejčastějších symptomů

Jan Bydžovský: Diferenciální diagnostika nejčastějších symptomů - parametry

Název produktu: Jan Bydžovský: Diferenciální diagnostika nejčastějších symptomů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 95 Kč
Maximální cena: 103 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Diferenciální diagnostika nejčastějších symptomů - Jan Bydžovský. Kniha ve stručnosti rozebírá diferenciální diagnostiku 21 nejčastějších nespecifických obtíží (bolest hlavy, bolest břicha, zvracení, změna frekvence stolice, krvácení do GIT, vykašlávání krve, bolest dolní části zad, bolest na hrudi, srdeční arytmie, dušnost, kašel, hypotenze, poruchy vědomí, mdloba – kolaps, závrať, horečka, křečové stavy, otok končetiny, žloutenka, zvětšené uzliny, krev v moči). U každého příznaku uvádí vhodné anamnestické otázky, provedená vyšetření a následně nejčastější příčiny, většinou s podrobnější specifikací projevů, kterými se od sebe navzájem odlišují. V závěru textu je pro zajímavost a poučení uvedeno 15 kazuistik diferenciálně diagnostických omylů. Cílovou skupinou jsou všichni zdravotníci (zvl. prvního kontaktu), pracovníci záchranných služeb, praktičtí lékaři a zejména pak začínající mladí lékaři a v neposlední řadě také studenti zdravotnických oborů, především lékařství a oboru zdravotnický záchranář. Diferenciální diagnostika nejčastějších symptomů - Jan Bydžovský od nakladatelství Triton v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.